Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan ferfi aki megbanja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ferfi aki megbanja hogy elhagyja a gyereke anyjat?

Figyelt kérdés
Sok volt a vita teny es valo, en meg akartam menteni a kapcsolatunkat, sokat valtoztam is a kedveert, o viszont erre nem volt kepes. Azt mondtam neki hogy ne veszekedjunk a gyerek feje folott hanem ha nem tud valtozni menjen el innen, 2. ilyen megszolalasomra el is ment. Irt utana hogy hianyozni fogunk neki es hogy nagyon szeret minket viszont azota nem keres. Tudom hogy en “akartam ezt” illetve hogy en is hibas vagyok, de nagyon hianyzik o nekem, illetve en ot nem elvesziteni akartam hanem csak csirajaban elnyomni ezt hogy ne csattanjon semmi a gyereken. Szerintetek ujra tudjuk ezt valaha kezdeni vagy ő vevő lesz erre? persze veszekedesek nelkul akarom ezt folytatni, nem ugy ahogy lezartuk… par napja tortent a dolog, azota szuleinel van tudtommal
2023. febr. 10. 11:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Te küldted el, akkor meg mit rinyálsz? Megkaptad, amit akartál, örüljél neki.
2023. febr. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Természetesen van, de az olyan, mint a te exed, az tuti nem bánja. A konnyebik utat választotta és ha még tévedek is, hidd el hiába próbáljátok meg a kicsi kedvéért, vagy mert te szereted nem fog sikerülni.

Nem hajlandó változatni és a gyereken csattan az ostor.

Igen, szüksége van az apjára, de arra méginkább, hogy nyugodt, békés, szeretetteljes légkörben nevelkedjen.

2023. febr. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Most úgy érzed, szereted, de közben meg csak ragaszkodsz egy olyan emberhez, akivel egy érzelmileg kiegyensúlyozatlan kapcsolatban voltatok. Hagyd inkább, hidd el, ha nehezebb is, hosszú távon jobban jartok vele, hogy nem lesz része az eletetekben. Ha visszaengeded, átjáró háznak fog használni.
2023. febr. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

kedves elso kommentelo, nem rinyalok, igen en akartam igy. VISZONT ha lenne jobb ut nyilvanvaloan nem ezt akarnam es ezt szerintem o is nagyon jol tudja hogy ezt nem hiszti vagy ilyesmi valtotta ki belolem hanem az hogy jo szulo akarok lenni ha lehet a gyerek apjaval, ha nem akkor nelkule

#2 koszonom a valaszt sajnos en is igy latom hogy neki ez igy egyszerubb, azert remenykedem egy happyendben de nem akarom azt se hogy el-visszazzon es ne tudja mit akar

2023. febr. 10. 12:08
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
De, tudja ő, hogy mit akar. Akinek nem vagy biztos a viselkedésében, az egyértelműen nem veled tervez komolyan. Bizonyára pár nap múlva visszamegy, aztán később megint elhagy, majd megint visszamegy…ezt nem szabad hagyni, pláne így, hogy gyerek is van a dologban, akinek a lelki világát ez teljesen tönkre fogja tenni, úgy fogja érezni, hogy senkiben nem bízhat meg, senkire nem számíthat, amikor szüksége lenne rá.
2023. febr. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%

1: Gyerek előtt SOHS nem veszekszünk. Ezt vésd a parányi fejedbe.

2. Lett volna más megoldás, de egyikőtök sem foglalkozott a megoldással, hanem ment a saját feje után.

3: Neki ez az egyszerűbb? Neked volt egyszerűbb ezt ajánlani. Mindketten egyformán hibásak vagytok, és sajnos a gyerek issza meg a levét

2023. febr. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
csak a megszokás hiányzik, a biztonságérzet, nem maga a személy. kiszámitható volt minden nap, minden veszekedés, minden kellemetlenség, most h nincs kapálózol h mivel töltsd ki a napod azon részeit amikor nincs a megszokott.
2023. febr. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%

Nem valószínű, hogy visszamegy. Idővel megszokja a gyereke hiányát, a veled való veszekedések meg végképp nem fognak neki hiányozni.


Elárulok egy nagy titkot: ha nem akarod, hogy elmenjen a párod, ne küldd el.

2023. febr. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
A pasik nem néznek hátra. Kell az új friss hús.
2023. febr. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
23%

Sárkányt nem dugnak a férfiak....

Legyél végre nő,nem nem a rúzstól leszel az.

Ne keressed, becsuktad előtte az ajtót kész.

Kicsit dolgozz magadon és hogy egy boldog nő legyél.

2023. febr. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!