Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Utólag az ember mindig megbánj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utólag az ember mindig megbánja ha egy olyan valakivel szakít, aki nagyon szerette?

Figyelt kérdés

Van pár félreértés a kapcsolatomban. Nagyon féltékeny a barátom, folyton kutat utánam (kérdőre von, hogy miért voltam aktív az instagrammon, miért a WhatsAppon), bulikba nem enged el nélküle, ha csak én a barátnőimmel megyek ki, látom rajta, hogy zavarja. De viszont annyi szeretetet képes adni, amennyit soha senki mástól nem kaptam, és komolyam tervezi a jövőt velem.

Viszont én már kezdem megkérdőjelezni a kapcsolatot. Ahányszor mondtam neki, hogy zavar, a fejemhez vágta, hogy ő nem féltékeny, csak nem szereti ha ignorálva van. De máskor csak úgy folytatta.



26N, 30F



2022. szept. 10. 01:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez már beteges szint. Jobban jársz ha elhagyod. Ennél csak rosszabb lesz.
2022. szept. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem se hagyd. Ez jobb sohasem lesz. És hidd el, lesz, aki szeretni fog ezután is, tapasztalat!
2022. szept. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Te csak akkor fogod megbánni ha a következő nem tesz boldoggá. Amúgy meg el is fogod felejteni...


29/F

2022. szept. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kisajátító szeretettől meg lehet fulladni.
2022. szept. 10. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Noren1989 ***** válasza:
100%
Birtoklàsmànijàsss
2022. szept. 10. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

🚨🚨🚨🚨🚨🚨

Azonnal húzd meg a határaid. Mondd meg, hogy ha nem bízik benned, hogy nem az visz, akinek kedve van, és tudsz nemet mondani, akkor ennek a kapcsolatnak vége. A bizalom az egyik alapja. Ha az részéről nincs, akkor most zárjátok le.

Persze fog fogadkozni, meg magyarázni, de meg kell vele értetned, hogy ezt ő mindegy, hogy minek nevezi, de ez akkor is beteges féltékenység, amivel megmérgezi a kapcsolatot. Le tud ezzel állni, vagy szakítsatok?

Ha megy neki, akkor hurrá, ha nem, akkor könnyes búcsú. Maximum azt fogod bánni, ha évekig vele maradsz, és egyre rosszabb lesz.

Ez a viselkedés komoly rad flag, a féltékenység, a te meghazudtolásod, az ő tagadása, és ez a "senkitől se kaptam ennyi szeretetet" love bombing.

Légy szíves, olvass kicsit arról, hogy miről tudsz felismerni egy bántalmazó kapcsolatot. Első pont: nem csak fizikai bántalmazásról lehet szó. Ha több ponton magatokra ismersz, akkor jobb kilépni.

2022. szept. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el minél később szakítasz annál jobban ki leszel akadva magadra, hogy te ezt miért hagytad. Megbánni meg soha nem fogod.
2022. szept. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

En soha

Az ilyenek amugy is barmikor ujrahasznalhatok

2022. szept. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ő szeretett, én őt már nem.

Minek legyek vele, hogyha nem szeretem?

2022. szept. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!