Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon gáz kapcsolatban élek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz kapcsolatban élek?

Figyelt kérdés

A pasimmal távkapcsolatban élünk, csak hétvégén van itthon, de ebben a két napban is külön programokat szervez.

Szombat délelőtt fodrászhoz megy, aztán vásárolgatunk, este bulizik a haverokkal. Vasárnap délelőtt focizni jár, délután meg én főzők neki előre három napra, amit elvisz a hétre. Este pedig indul vissza dolgozni egy másik varosba. Ha nem a haverokkal van, akkor szombat este szoktunk néha moziba menni. És ennyi a közös idő.

Benne maradjak a kapcsolatban? Sok barátja ugyan ezt csinálja, és mindegyiknek van barátnője.


2023. febr. 10. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked így jó, akkor maradj vele, de ne más véleménye számítson, te tudod elég, vagy se.
2023. febr. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Hat figyelj. Hetkozben odavan, igy valamilyen szinten ertheto, hogy nem a hetvege 100%-at tolti veled.

De te erzed ugyis. Nekem pl sok lenne, ha minden hetvegen bulizna. De ha mar o megy es te meg szeretnel vele idot tolteni, akkor miert nem mesz neha vele? A foci az meg hobbi, az is ertheto. Nem lehet, hogy mondjuk te akkor fozz, amig focizik? Vagy kozosen fozzetek delutan?

O mit mond, mennyi ideig szeretne a masik varosban dolgozni? Meg milyen messze van a masik varos? Nem tud ingazni?

2023. febr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

"délután meg én főzők neki előre három napra, amit elvisz a hétre."


Mintha a gyerekednek csinálnál előre hamit:D


Legalább te állod ezt neki?

2023. febr. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Nekem az ütötte meg a “fülemet”, hogy te nagy gonddal főzőcskézel neki vasárnap délután (ő miért nem tud főzni magának?), ő pedig kb. nem is tölt veled időt. Ez így nem párkapcsolatnak tűnik, inkább olyan, mint amikor a kollégista fiú hazamegy a hétvégére, elintézi a fodrászt, bulikázik az otthoni haverokkal, aztán anyuci megfőzi neki a következő hétre való kaját. De azért néha nagy kegyesen elmegy veled vásárolni, és akkor az a “minőségi idő”.

ÉN MAGAM biztosan kidobnám, mint a macskát…, de a Te döntésed, neked ez így lelkileg kielégítő-e.

2023. febr. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-es! Teljesen igazad van! Köszi a megvilágítást
2023. febr. 10. 16:37
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem jöttél rá magadtól, hány éves vagy, 12?
2023. febr. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Leírás alapján ez max szexkapcsolat. Neked kell eldontened, hogy jó így avagy sem. Szerintem neked attól nem lesz jobb életed, hogy mások ilyen kapcsolatban élnek.
2023. febr. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%

Ez nem kapcsolat, se táv, se szoros! Jó vagy szexre, de arra is csak nagy ritkán és ,hogy főzz rá.Egy házvezető nő Vagy plusz ingyen szex.


Amúgy ezen jót röhögtem.Te főzöl neki, mint egy gyerekre csak azért mert 2 hetente 1-2 szer megdug?Ennyire jó az ágyban?? 😂 Szombaton míg Ő bulizik mosol rá és kivasalod a cuccát vagy mi?Be os pakolsz neki? Vicc....😂🙂

2023. febr. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!