Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok a párotokkal a politikán veszekedni?

Figyelt kérdés

A barátnőm apja egy kis település fideszes polgármestere.Így a barátnőm és az egész családja természetesen,kőkeményen fideszesek.

Én bevallom Dk aktivista vagyok.

Még 2009-ben jöttem össze a barátnőmmel.

Évek óta bármilyen politikai téma feljön veszekszünk rajta.Egyikünk se tudja a másikat meggyőzni az igazáról.



2023. febr. 11. 12:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
Majd csak megvilágosodik. Ha nem, az sem nagy baj. Más a véleményetek, nem egyezhet mindig, mindenben.
2023. febr. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Nekem fontos, hogy hasonló ertekrendje legyen a páromnak mint nekem, így ez sose fordult elő, a fő csapásvonalak mindig egyeztek.
2023. febr. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%

2009 ota megy a veszekedes? Jol birjatok😂


Nem szoktunk, mert egyikunk sem ilyen vagy olyan, nagyjabol hasonlo nezeteink vannak, egyikunk sem szelsoseges.

2023. febr. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen azonos a világnézetünk, így nem fordul elő.
2023. febr. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem szoktunk politizálni...
2023. febr. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
3%
Feri alatt sokkal jobb volt! Én megbis ütném apukát, hogy lássa, a sátán szolgája. Ne hozz szégyent ránk, igaz baloldaliakra! Szakíts, ennél sokkal kevesebb is elég, mint a Fidesz- tagság!!!!
2023. febr. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
45%
Fideszes alapból kizáró ok
2023. febr. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Amikor összejöttem vele,akkor még nem tudtam,hogy ennyire kőkeményen fideszes a családja.

Aztán az apja lett annak a településnek a polgármestere onnantól kezdve pedig mintha a fideszes propagandát mondanák fel.

A szüleimet az apja nagyon bírja.

Szüleim sikeres vállalkozók

( akik egyáltalán nem foglalkoznak a politikával)

A párom apja a szüleimnek mindig elmondják az aktuális fideszes propagandát.

Apu meghallgatja,egyik fülén be a másikon ki,még szavazni se járnak el a szüleim.


Viszont engem nem kedvel a barátnőm apja,mikor nekem kezdi el mondani a fideszes propagandát,nem bírom ki szó nélkül,mindig vitázunk.

2023. febr. 11. 14:24
 9/18 anonim ***** válasza:
84%

Sose volt egyike párommal se téma a politika.

N 30

2023. febr. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
34%
Apósjelölted ezek szerint egy piti bűnöző,mint a legtöbb fideszes polgármester.
2023. febr. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!