Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom szokott találkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szokott találkozni (kávé+beszélgetés) az exével. Ez normális?

Figyelt kérdés
Jóban maradtak, de már 1 éve szakítottak. Mi 1,5 hónapja vagyunk együtt, de azóta kétszer is összeültek egy kis beszélgetésre. Mindig szólt, meg kérdezte hogy zavar-e

2023. febr. 11. 15:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Hát ez már rosszúl kezdődik, bezony...
2023. febr. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Biztos igzi neki:D
2023. febr. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Több ideje ismer, mint téged, megkérdez, hogy zavar-e, te ezek szerint nem szólsz egy kukkot sem. Akkor miért lenne nem normális? Sok exek barátok maradnak, de benne van a pakliban természetesen, hogy nem tudnak egymásról leszakadni.

Annyit tehetsz, hogy hangot adsz neki, hogy neked ez nem tetszik, de vagy az lesz a végeredmény, hogy neked áll, szakít akár, gyugiban talizik vele, vagy megszunik a vele való kávézás.

2023. febr. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ahol az exek jó barátok maradnak, ott belül mindig ők lesznek az elsők egymásnak. Az éppen aktuális barát, barátnő pedig a második.
2023. febr. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%
Engem zavarna. Magadért neked kell kiállni, főleg ha már megkérdezi, hogy mit gondolsz.
2023. febr. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
96%
Nem jó előjel...
2023. febr. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%
Én attól a plafonon vagyok, ha 1 evben 1x beszélnek. Pedig 7éve együtt vagyunk, 3 éve házasok, 2 gyerekkel
2023. febr. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Van egy jó meg egy rossz hírem. A jó hír, hogy a párod legalább őszinte a rossz pedig, hogy nem mersz kiállni magadért és megmondani neki hogy téged ez zavar. Ha van vele bajod akkor mondd el a párodnak, hogy zavar ha nem akkor meg minek foglalkozol vele? Egyébként van aki jóban marad az exével ezt meg lehet magyarázni, de akinek van egy csöpp kis esze az látja hogy ez egy hatalmas red flag.
2023. febr. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
67%
Azért ex mert az a múlt. Az elméletileg le van zárva, de náluk nincsen. Nemsokára te leszel az exe, nem csak kb és beszélgetés folyik, más is folyik.
2023. febr. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem nincs ebben semmi, ha te vagy neki a fontos. De mondjuk engem is zavarna valószínű ha engem nem hívna el az ex kávézàsra. Ha nem dugni mennek akkor hagyj menjen.
2023. febr. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!