Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom szokott találkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szokott találkozni (kávé+beszélgetés) az exével. Ez normális?

Figyelt kérdés
Jóban maradtak, de már 1 éve szakítottak. Mi 1,5 hónapja vagyunk együtt, de azóta kétszer is összeültek egy kis beszélgetésre. Mindig szólt, meg kérdezte hogy zavar-e

2023. febr. 11. 15:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
95%
Nem, nem normális! Au ex az ex, ez a maradjunk barátok dolog pedig általában az egyik félnél mindig többet jelent, mint kellene!
2023. febr. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
9%
Nem értem ezt. Attól, hogy valaki jóban marad az exével, attól nem kötelező vele félrelépni. 2 exemmel nem vagyok jóban, az összes többivel igen. Meg sem jutott eszembe, hogy megcsaljam a feleségem, egészen addig, amíg Ő félre nem lépett.
2023. febr. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
89%
Nem értem az exekkel egyáltalán miért kell tartani a kapcsolatot.
2023. febr. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok féltékeny, de ez nekem nem férne bele.
2023. febr. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés ha már szakitotak akkor annak oka volt.

El kell döntenie,hogy kit választ téged vagy az exét mert ha még érez iránta valamit akkor nem biztos,hogy veled marad.

Szerintem beszéljétek meg miellöt te leszel az ex.

2023. febr. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
34%

Drága kommentelők:D


És mi a tökömet csináljanak azok akik mondjuk egy helyen melóznak egymás mellet és senki nem akar kilépni az adott munkahelyről? Szóval, egyébként jóban maradtak. Csak munkakapcsolat van. Akkor ezek az emberek sem randizhatnak többet vagy mi a tök? :D


Én is jóban vagyok az egyik exemmel. Régóta barátok voltunk és valahogy jobban is összeakadtunk, de kiderült, hogy jobban passzolunk barátokként. Most akkor ki kéne raknom a barátomat ha barátnőt, párt akarok? Bullshit. XDD

2023. febr. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
36%
Az a nem normális hogy te ezt engeded, jesszusom.
2023. febr. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Miért lenne normális ? Kötődik hozzá! Ez van. Te vagy a szamár
2023. máj. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Az, hogy jóban maradtak az nem zavarna de ez a "randi" már igen. Épp eszű ember ilyet nem csinál. Nem szólnék a helyedben én sem, szó nélkül lelépnék azzal gondolattal a fejemben, hogy itt valami nincs rendben. Szerelem ide, szerelem oda. A személyes szabadságot én is megadom a páromnak, azzal találkozik akivel akar. De azért az ex egy kicsit más tészta. És a párod is csak egy lábtörlőt keres a "személyedben" ezek szerint. Ha ő nem dönt, dönts te!
2023. jún. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!