Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Édesanyám erősen tilt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Édesanyám erősen tilt a barátnőmtől, mitől már teljesen összezavarodtam, kiut?

Figyelt kérdés

A barátnőm félig roma származású.(apja felől) 7 hónapja vagyunk együtt. Víszont anya tilt tőle,roma származása,rokonsága miatt. Nagyon szeretem, de munkám miatt, egy héten max 2 szer ha tudunk találkozni. Akkor is mikor hazamegyek állandó viták fogadnak, veszekedések...+teli beszéli a fejem mindennel. Akár milyen jó kedvel is mentem haza a barátnőmtől, otthon mindig ellszált,mikor anyára néztem, majd jöttek a viták.egyfolytában azon van h elvállasszon tőle. Mert hogy nem hozzám való..., pont egy cigányt fogtam ki stb... Tény hogy afelől a rokonság tényleg az teljesen.


Én nagyon szeretem a barátnőmet, de anyát is rosz látni...a szomorúságot, ideget rajta, miattam (egyedül nevel). Kijelentette ha bekerülök ebbe a családba, kitagad felejtsem öt el, ö nem fog egy asztalhoz ülni cigányokkal.mindig kiálltam barátnőm mellett, de teljesen megromlott már a viszonyom anyával, aki nekem szintén fontos. (ez a kapcsolatra is kihatott.)


A barátnőm szülei meg engem nem kedvelnek. nem vagyok nekik szimpatikus. Egyszer a barátnőm apja (ok nélkül csak magához hívott, és azt mondta felejtsem el a lányát, befejzhetem az udvarlást vele) ez nagyon rosszul esett(megalázó volt,főleg egy cigánytól...), éreztem én a szülein h nem kedvelnek,de csak náluk tudtunk lenni, velem alig engedték el bárhova is(csak velem nem, a barátnőjével mehetett). Elég kellemetlen volt nekem az ott lét. Nem érdeklődtek,beszélgettek velem, semmi(bár ez némileg javult az utóbbi időben)..


Ezeket a dolgokat otthon is elmeséltem (főleg amit az apja nekem mondott). Amire az jött, nekem még van képem náluk menni. Volt egy nagyon jó lány barátom, akire mindig számíthattam,fontos volt nekem. De ő is elitélt, h ezek ellenére én még oda megyek...azt gondolta több tartás van bennem,..szép lassan őt is elvesztettem(a barátnőm meg féltékeny volt rá, tiltott is tőle) ami szintén közre játszott.


Már azt sem tudom mit érzek, összezavarodtam érzelmileg is...elvesztettem önbizalmam, tartásom. Néha már szétszakadok belül.

Nem tudom mit tegyek...volt már valaki hasonló helyzetben?


2010. okt. 4. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezeket a barátnőddel beszéld meg! Hidd el, jobb lenne mindenkinek! Ti tudjátok, mit éreztek és mit akartok + mik a lehetőségeitek.
2010. okt. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szomorú hogy édesanyádban ennyi fajgyűlölet van úgy hogy nem is ismeri a családot természetesen a másik oldalról is érződik ez az apa felől. Próbáld meg elmagyarázni anyukádnak hogy a b.nőd egy kedves értelmes lány és a családja se olyan agresszív mint ahogy tartja a sztereotípia. Kérdez meg anyukád hogy mi a baja van a lánnyal azon kívül hogy kicsit barnább a bőre. És beszélj a barátnőddel is hogy hogyan tovább. Talán kéne valahogyan szervezni egy családi "összeröffenést" a két család között. Sok sikert és kitartást.
2010. okt. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha dolgoznak becsületesen a család tagjai és a csaj se az a segg hülye beképzelt full egyes bizonyítványú csaj akkor rendben van...beszéld meg anyukáddal, barátnőddel mondd el neki milyenek igazából


de ha még is ilyen ő és a családja akkor rohadjanak meg

2010. okt. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!