Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Teljesen összezava...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Teljesen összezavarodtam, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Barátommal lassan egy éve együtt vagyunk, szeretem úgy érzem, de már nem vagyok benne 100%ig biztos. Két héttel ezelőtt még úgy éreztem, hogy bármit megtennék azért, hogy örökre együtt legyünk. De aztán elmentem bulizni a barátnőmmel meg pár sráccal és ott megtetszett az egyik fiú. Akkor úgy éreztem még, hogy jó tetszik, de a barátomat szeretem. Viszont a barátom 5 napja elutazott egy hétre nyaralni és éreztem, hogy nagyon hiányozni fog. Azonban az elmúlt pár napban itt ahol lakok is egyfolytában buli volt, ugyhogy minden nap bementem bulizni ugyanazzal a társasággal, akikkel multkor is voltam és persze az a srác is ott volt. Nem tudom miért, de valahogy nagyon jó volt a társaságában és ugy érzem neki is jó volt velem. Nem csaltam meg a barátom, de nagyon nagy erő kellett ahhoz, hogy visszafogjam magam. És ráadásul az a fura, hogy nem is igazán hiányzik a barátom, pedig azt hittem, hogy fog. És most teljesen össz vagyok zavarodva, hogy mégis mit kéne tennem, nem tudom mit érzek...szeretem még a barátom, de erre az új srácra sokkal többet gondolok és ugy érzem miatta képes lennék ott hagyni a barátom. de most még megvárom mig a barátom hazajön, hátha a közelében ujra érzem azt, mint mielött elment. Azt hozzá kell tennem, hogy sokat gondolkoztam mostanában, hogy a barátommmal lehet amugy sem működne hosszú távon, mert minden fontosabb neki nálam, a kocsiját meg a barátait is előnyben részesíti velem szemben, és bulizni se hajlandó menni velem, meg ugy egyáltalán sehova, mert hogy azt a haverokkal szeret. szóval szerintetek mégis mit tegyek? csak egy fellángolás ez ami el fog múlni? vagy érdemes lenne szakítanom a barátommal és az új sráccal járni? a válaszokat előre is köszi!
2011. aug. 26. 09:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Saját magadat válaszoltad meg, kedves kérdező :) Ez mind azért van, mert te magad is érzed (ahogy leírtad az utolsó résznél), hogy ez nem fog sokáig tartani, hacsak nem változtat magán. Egy év az nem kevés idő, de ha a szeretet nem kölcsönös, én elbeszélgetnék a fejével. Ha szeret, meg fogja érteni és még ő fog bocsánatot kérni, ha nem, akkor le fogja szarni, hogy zavar az, hogy veled nem tölt időt. Szépen várd meg, míg hazajön, és beszélgessetek el. Látni fogod majd a reakcióját, és biztos vagyok benne, hogy el fogod tudni dönteni, hogy mi a helyes lépés, és mit fogsz ezek után tenni önmagatokkal...

Én csak sok sikert tudok kívánni és remélem hogy mindkettőtöknek a legjobban fog végződni ez a balhé!

2011. aug. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!