Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most? Nagyon összezavarodtam.

Figyelt kérdés

Párommal 3 éve vagyunk együtt. 2szer már szakítottunk,mert túl sokat veszekedtünk. A második szakításnál én "sírtam" vissza magam. Akkor úgy éreztem,hogy örökre vele akarok lenni. Már akkor többen mondták,hogy hibát követtem el. Egy ideig működött is a kapcsolat,de most úgy érzem,hogy ellaposodott a kapcsolat. Találkozásaink abból állnak,hogy én kiszolgálom őt mindennel (étel,ital) még ő számítógépezik. Van mikor hozzá sem szólhatok,mert épp nem ér rá. Ha külön vagyunk,sincs másképp. Én már milliószor szóltam neki,hogy foglalkozzon velem többet,de nem változik semmi.

Nyáron volt egy botlásom,mert már nagyon elegem lett abból,hogy alig foglalkozik velem. Találkoztam egy sráccal,akiről tudtam,hogy bejövök neki. Nem történt semmi,csak beszélgettünk.Elmeséltem neki,hogy milyen helyzetben vagyok. El is mondtam ezt a barátomnak,de nagyon megharagudott. Azóta,ha olyan kedve van,akkor előhozza ezt.

Nem értem,hogy miért nem látja be,hogy ő is hibás.


2 hete észrevettem az egyetemen egy srácot,hogy figyel és mosolyog rám. Tegnap ismét láttam. Meg is szólított,bemutatkozott. Kicsit beszélgettünk,de sietnem kellett előadásra. Azóta nem tudom kiverni a fejemből. Azt viszont furcsállom,hogy nem jelöl be a közösségi oldalamon.

Kérlek ezért ne ítéljetek el!

Segítsetek,hogy mit tegyek!


2011. okt. 8. 17:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Hát mindenek előtt dobd a pasidat. Nem kell neked egy ilyen fazon... Ha minden más fontosabb neki is, akkor tulajdonképp Te sem neki.

Aztán majd úgy is érzed mihez kezdj.

22L

2011. okt. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 bánomisén ***** válasza:
100%
Te már kifelé tekingetsz ebből a kapcsolatból, szerintem a kérdésed nem kérdés, csak megerősítésre vársz. Ha rosszul érzed magad a jelenlegi kapcsolatodban és úgy látod, nincs remény arra, hogy jól érezd benne magad, akkor lépj.
2011. okt. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szakíts vele. Gondolom fiatal vagy még,ha az egyetemen találkoztál valakivel. Egy alapvető dolgot jegyezz meg. Minden ember ahogy öregszik egyre zsörtölődősebb lesz,és egyre nehezebb jellem. Van aki még 80 éves korában is laza marad, de aki már fiatalon ilyen, az később borzalmas lesz... Fiatalon még előtted áll rengeteg JÓ kapcsolat,ahol nem szenvedsz,hanem szeretnek!
2011. okt. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ebből a kapcsolatból hosszútávon semmi nem lesz,Csak veszekedés,és zsarolás.Búcsúzz el tőle,és barátkozz a másikkal.
2011. okt. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Zárd le a jelenlegi kapcsolatot!
2011. okt. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magadat kihasznàlni!
2011. okt. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

a barátod nem mer veled szakítani. az általad leírt viselkedéssel akar rávenni téged, hogy te szakíts.

hát szakíts. jobbat érdemelsz

2011. okt. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
zárd le a kapcsolatot, nem vagy a csicskája, hogy kiszolgáld
2011. okt. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ki a fütty a barátod, valami afgán hadúr? Hagyd ott a pitypangba!
2011. okt. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Te pontosan tudod, hogy a mostani kapcsolatod olyan messze van a működőképes jó kapcsolattól, mint Makó Jeruzsálemtől. Ha tőlünk vársz megerősítést arra, hogy ideje lenne lezárni, és új életet kezdeni, akkor a magam részéről azt mondom: ideje lenne lezárni és új életet kezdeni:-)
2011. okt. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!