Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek várjak még rá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek várjak még rá, vagy szálljak ki végleg az életéből?

Figyelt kérdés
4 hónappal ezelőtt összejöttem egy pasival. Előtte legalább fél évig kerülgettük egymást, de sosem történt semmi, bár mindketten nagyon tetszettünk egymásnak. Szóval amikor összejöttünk, 1 hónapig minden csodálatos volt, de aztán megtudtam, hogy 5 éve barátnője van. Igazából valamilyen nagyon furcsa lelki kötődés van közöttük. Másfél éve nem szexelnek (ez biztos, egyértelműen kiderült, de ezt most nem részletezem), minden nap üvöltöznek, de a múltban együtt átélt nehézségek összekötik őket. A lényeg, hogy amikor megtudtam, hogy kapcsolatban van, ott akartam hagyni, de azt mondta, hogy belémszeretett, adjak neki időt, hogy lezárja a kapcsolatát. Mivel én addigra már hihetetlenül megszerettem, belementem a dologba. Aztán teltek-múltak a hetek, hónapok, és nem történt semmi, ami arra utalna, hogy közeleg az a szakítás. Állítólag érzelmi zsarolás, fenyegetőzés, stb. van a lány részéről, és ezért nem tudja kirakni. Viszont én ezt már nem bírom tovább. Már 3-szor ki akartam szállni, de nem hagyta, mindig keresett, annak ellenére, hogy kértem, h ne tegye. Ha nem vettem fel a telefont, jött, sírt, és kérlelt. Azt mondja, hogy nagyon szeret engem. (Ezt egyébként maximálisan érzem is, amikor együtt vagyunk.) Pár napja viszont besokalltam, nem bírom ezt már lelkileg, és úgy döntöttem, hogy kiszállok. Nem kezdtem el neki részletezni, hogy miért. Értelmetlen 66-odjára is elmondanom, úgyis jól tudja, hogy én mennyire szenvedek ettől a helyzettől. Szóval egyszerűen csak eltűntem. Nem veszem fel a telefonjait és nem válaszolok az sms-ekre. Nem tudom, mit érek el ezzel, de annyi biztos, hogy valamilyen szinten nyugodtabb vagyok. Így nem tud napi szinten rosszul esni valami. Viszont rettenetesen hiányzik, ezért néha elbizonytalanodom, hogy jól teszem-e most, amit teszek. Mert azt tudni kell, hogy ilyen erős érzelmeket én még nem éltem át, mint amiket mellette tapasztalok, és olyan, mint ha 1000 éve ismerném. Ti mit tennétek a helyemben??? (én 27, ő 30)
2010. okt. 4. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Hagynék egy üzenetet: "Ha szeretsz, nem akarhatod, hogy szenvedjek. Maradhatsz a barátnőd mellett, de legyen benned annyi önzetlenség, hogy elengedsz."
2010. okt. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szegénykém...


Nem lehetett könnyű, de mindenképpen jól tetted.

Hidd el, amúgy szépen lassan felőrlődtél volna.

Hogy szerethet valaki, ha nem tud a sarkára állni, mikor érted kéne tennie valamit.

Lehet jönni azzal, hogy szegény, érzelmileg megtört lélek, és nálad balzsamot lel sebeire.. de Egy kapcsolat az a kölcsönös szeretetről és odaadásról szól. Ha az egyik nem képes lépni a másikért, akkor értse meg: Nem kaphatja meg.


Sajnos nem egy ilyen férfi van. De ez nem mentesíti őket. Ha nem akarnának szenvedni, akkor bizony ktenniük kéne valamit.


Légy erős, amíg még néha elkap a gyengeség. Biztos vagyok benne, hogy amint képes leszel elengedni őt megtalálod azt, ami viszont fog szeretni.


Sok erőt hozzá!

2010. okt. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te tényleg elhitted, hogy ott fogja hagyni? Jah persze, érzelmi zsarolás, micsoda férfi. Tudod mi a helyzet? Kicsit uncsi volt a barátnő puncija, hát kellett neki egy friss. Megkapta és kész. Az meg hogy te szenvedsz, egy cseppet sem érdekli. Max bedob valami sírós pofát (ilyet is láttam) és kész, el leszel varázsolva.
2010. okt. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még valamit akartam mondani. Az olyan lányokat, mint Te a legkönnyebb kihasználni. Mindenben az érzelmeket látjátok, innen is látszik, hogy éretlen vagy. Nincs kifejleztve az érzelmi intelligenciád. Egyik-másik nő még arra is rávehető, hogy kifizesse a koton árát, plusz fizesse az ételt-italt stb.
2010. okt. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!