Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fogok valaha hiányozni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogok valaha hiányozni az életéből?

Figyelt kérdés
Barátom nemrég szakított velem. Nem tudta megindokolni, hogy pontosan miért, csak hogy már nem érzi ugyanazt, mint az elején, nem tudja miért pedig mindig ilyen csajra vágyott mint én....Később kiderült, hogy más is befolyásolta a döntésben, haverok stb.Azóta nincs barátnője, s irántam is teljesen érdektelen. Persze megérteném én, hiszen még csak 16 éves fontosabb neki a szórakozás, bulizás mint a nők, csak az a furcsa, hogy erre most ébredt rá, mielőtt szakított kb 2 évig úgy futott utánam mint a pincsikutya, totál el volt vakulva szerelemtől, bevallása szerint. És ezért furcsállom ezt a hirtelen nagy változást. Szerintetek van rá esély hogy még valaha hiányozzak neki? Mert ő nekem nagyon. L/16
2011. jan. 6. 17:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ne fuss olyan szekér után,ami nem vesz fel!Te még szereted,Ő már régen kiszeretett belőled.Most már bármit csinálsz,az csak megalázkodás.
2011. jan. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
:(...megunt és ennyi?mert semmi sem változott, mióta annyira belém volt esve és úgy érzem h mindent megtettem h minden jól működjön és hogy feldobjam a kapcsolatot...
2011. jan. 6. 17:27
 3/16 acel ***** válasza:
100%

Saját tapasztalatból, lehet hogy te úgy érezted, hogy mindent megtettél, de ő valahogy nem úgy érezte. Ha már nem szeret, akkor nem fogsz neki hiányozni. Ezt 4 éves kapcsolat után mondom. 22f

Am meg 16 évesen még nagyon fiatalok vagytok!

2011. jan. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem is így lett vége az első kapcsolatomnak. Hirtelen "kiszeretett belőlem". Kiderült, hogy visszament az ex barátnőjéhez. Én is 16 voltam...Aztán jött egy sokkal nagyobb szerelem, ami még mindig tart, és már az eljegyzés is megvolt. Úgyhogy fel a fejjel! 22/N
2011. jan. 7. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Igazuk van a többieknek, de a kérdésedre válaszolva: biztosan. Sőt, egy ideig nap mint nap lefekvés előtt is te fogsz az eszébe jutni, és borzasztóan fogsz neki hiányozni. Tapasztalat.
2011. jan. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
de ha igazuk van a többieknek, és tényleg már kiszeretett belőlem meg minden, miért hiányoznék neki? ne érts félre örülnék neki, csak a két dolog nem igazán fér össze...
2011. jan. 8. 11:37
 7/16 acel ***** válasza:
azért mert akivel együtt voltál legalább egy kis időt is és megkedvelted az eszedbe fog jutni. Nem igaz hogy nem, nekem az is eszembe tud jutni hogy milyen érzés volt megsimogatni vagy megölelni valakit. 22f
2011. jan. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hát kislány, én 19 évesen ébredtem rá arra, hogy fiatal vagyok, most kell bulizni és szédíteni a pasikat, nem akkor amikor már a családalapításon kell törnöm a fejem. 16 éves korom óta csak komoly kapcsolatom volt, 19 évesen belém csapott a villám, hogy én még nem is éltem. Nem kurvultam el, nem lettem olyan, mint a mai tizenéves lányok, hanem egyszerűen csak eljártam szórakozni a barátaimmal, iszogatni, udvaroltak nekem a pasik, én pedig sorra küldtem el őket, mondván, hogy most szabin vagyok, hagyjanak békén, ha kapcsolat kell, az komoly lesz, nem egy-két éjszakás. Elmúlt ez a korszakom is hamar, szinte 1 év alatt, most ismét komoly kapcsolatom van, 21 évesen. És nem vágyok már a bulizásra, pasizásra, ivászatra. (Az más, hogy most már néha összeülünk páran egy pár sörre, vagy 1-2 üveg borra, nekem már ez a szórakozás.)
2011. jan. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hiányozhatsz neki, de lehet, hogy pusztán csak a kapcsolat hiányzik neki. Az előző páromnál én is így voltam. Nem szerettem már, de hiányérzet volt bennem, és rá kellett jönnöm: nem ő hiányzik, hanem hogy legyen valaki mellettem stb. Szóval maga a kapcsolat.
2011. jan. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nincs.

Ezt privi e-mailben bővebben részletezem, ha kíváncsi vagy rá.

2011. jan. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!