Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok szerelmes, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok szerelmes, hogy szálljak ki?

Figyelt kérdés
Későn érő típus vagyok,aki fél kimutatni az érzelmeit, így valahogy 29 évesen el is került a szerelem.A jelenlegi kapcsolatom is azért van, mert ő akarta, én ezt igazából sosem éreztem senki iránt.De valahogy mégis érzem a szerelem hiányát, talán a plátói kapcsolatok miatt azért tudom milyen lehet ha hiányzik a másik vagy nemtudom.A szex sem jó.Szóval ki kéne szállnom, talán, de nemtudom hogyan, mert pár hónap múlva kisbabánk lesz és azt sem tudom örüljek vagy sírjak.De most félnék egyedül lenni, mert segítségre szorulok és a gyereknek is szüksége van az apjára.Fogalmam sincs mit tegyek, mert nem hiszek abban hogy később lenne bárki...ha valaki tud valami okosat erre, írjon.
2010. máj. 19. 01:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Iggazából még előtte kellett volna kiszálni, amíg nem votl baba.De szerintem egyszerűen mond meg neki, h. nagyon tiszteled,de sajnos elmúlt a szerelem(azt ne mond meg neki h. sose volt), beszélj a kémiáról, h. a szerelem csak egy ideig tart és sajnos nálad elmúlt és nem tudsz vele így együtt élni.Viszonyt így h. terhes vagy ő nyugodtan részt vehet a gyerekenevelésben,mert szüksége lesz a gyereknek az apjára,de te nem tudnál hazugságnab élni és őt sem akarod becsapi.Még annyira fiatalok vagytok, h. mind2-en találjatok olyan embert akit szerettek és viszont szeret.Valszeg nem ti vagytok egymásnak az igazi, szóval nem kell ezt eröltetni.
2010. máj. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Tudod mi vagy te vazze? Elgondolkodtál mit csinálsz? Teherbe ejted a nőt akit nem is szeretsz? Ha már ilyen hülye voltál vállald a következményeit!
2010. máj. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Azt hiszem az őszinteség segíthet. Ülj le beszélgetni a pároddal, akármennyire nehéznek tűnik is ez. Azt is le tudom képzelni, hogy ez az érzés (szerelem hiánya) kölcsönös. Mond el neki, hogy mit gondolsz és beszéljétek meg, hogy hogyan tovább. Soha sem késő őszintének lenni!


Azon esetleg gondolkoztál, hogy a gyerek miatt pánikolsz és próbálsz meg menekülni a kapcsolatból? Van olyan barátod, akivel tudsz ezekről a dolgokról beszélni?


29/F

2010. máj. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

én mint nő:

ha bevállalnám életem első babáját, életem első igazi szerelmétől (mert mástól nem)és közölné velem, hogy ő nem szeret

1. hibáztatnám, hogy akkor miért tette ezt velem

2. nem hinném el, hogy ilyen buta, hogy nem fogja fel, mekkora öröm egy baba

3. mély depresszió - sírás

4. esetleg abortusz

5. ima, hogy soha többet ne találkozzak ilyen jellemtelen palival

6. önhibáztatás, hogy lehettem ilyen hülye

7. életem végéig lenézném a srácot

2010. máj. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

előző vagyok

remélem így segítettem, így már előre gondolkodhatsz mikor hogyan kell reagálni :)

2010. máj. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hogy lehettél ilyen felelőtlen, hogy gyereket csináltál annak, akit nem szeretsz? ugye tudod, hogy életed legnagyobb hibáját követted el? abba nem gondoltál bele, hogy tönkreteszel valakit? ha én lennék a helyedben, a csajjal maradnék, legalább a gyerek 2 éves koráig és segítenék ahol tudok. ez a minimum!

ha én lennék a nő helyében, és ezt terhesen közölnék velem, nem tartom kizártnak, hogy ott helyben elvetélnék és összeroppanék..

2010. máj. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

az előző a pontjaimat 1-3-ig ki is elégítette

szóval a négyes pont javítva:

4. abortusz/válás

tanulj ezekre reagálni

2010. máj. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

hogy te mekkora gerinctelen, szemét vagy!


Nem lehet hogy BU*ZI vagy?!?

2010. máj. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Lány vagyok..
2010. máj. 19. 22:56
 10/11 A kérdező kommentje:
,bocsánat, de tényleg, a levélből nem derült ki.
2010. máj. 19. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!