Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellene csinálni? Nem szerelmes belém, de már együtt élünk 3 éve.

Figyelt kérdés

30 éves pasi vagyok. Párom közelít a 40hez. Már 3 éve együtt vagyunk, de sosem mondja, hogy szeretlek. Sosem ir pl szivecskeket, ha én irok neki.

Kedves velem, odafigyel rám....

De főleg az utóbbi időben kezdem azt érezni, hogy valami hiányzik.

Szerinte az elég legyen, hogy velem van, mert érez valamit, jó velem lenni, jó a szex is, de sosem érzett senki iránt szerelmet.

Sokszor összejárunk barátokkal, és látom, hogy mennyire jól elvannak, mármint rajtuk látszik, hogy szeretik egymást. Lehet ez csak látszat, de ha tényleg ilyenek....

És az utóbbi időben kezdett bennem lenni az az érzés, hogy nekem is ilyenre lenne szükségem.

Nem tőletek várom a megoldást, de vele egyszerűen nem lehet erről beszélni.


2023. febr. 15. 07:54
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Keress korban hozzád illő nőt. Ez a nő már nem fog neked szűlni sem. Csak pazarlod rá az idődet. És ahogy mondtad, nem is szeret igazán
2023. febr. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kuka.
2023. febr. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szakítani.
2023. febr. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Valószínű más a szeretetnyelvetek, erről beszéljetek és próbáljátok közelíteni.
2023. febr. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy ha próbálok vele beszélni erről mindig felhúzza magát, és vita lesz
2023. febr. 15. 09:34
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Elég ridegnek tűnik a leírtak alapján, nem csoda, hogy többre vágysz. Erre a válasz: megszoksz v. megszöksz.
2023. febr. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23%
Miért az "öreg" nők kellenek?
2023. febr. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező, te olyan vagy ebben az egész kapcsolatban mint egy anyucinak panaszkodó, anyucit hiányoló gyerek.

Tanácsom: Ne fuss "anyuci" után...

2023. febr. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A 40 szerintem nem öreg.
2023. febr. 15. 23:14
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
9. Valóban nem öreg, de sérült, ha nem tudja és nem is akarja kifejezni a szeretetét igazán, és soha nem is tudta senki felé a szerelmét.
2023. febr. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!