Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igazam van?

Figyelt kérdés

Párom gyereket szeretne már. 30 asok vagyunk.


A probléma az hogy úgy képzeli el a jövőt hogy megszüli a gyerekünket és utána háztartásbeli anya lesz. Szóval értitek? Nem akar soha többe dolgozni járni. Én mint férfi tartsam el hármunkat. Ez szerintem nem korrekt! Sose volt szimpatikus ha valaki ingyen akar élni. 4 éve vagyunk együtt és eddig elég jól rejtette az ilyen céljait. Jobban járnék ha még most szakítanék? Ne nézzen már szamárnak!!


Egyikünk sem C gàny mielőtt valaki erre tippelne.



2023. febr. 16. 05:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
67%

Buta.

Tobb szazezrekbe van egy gyerej plane egy baba.

Van olyan védőoltas(rotavírus elleni)ami 5 éve volt 40 ezer, es ismetelni kell, azaz 2 adag 80 ezer..es az csak oltas.

A havi pelenkakoltség, aztán legzesfigyelo, meg a stb. Kötelező vitaminok. Speciális gyerekfurdető krem, tápszer mert ugy se szoptat az ilyen rendszeresen es elapad.


Ha lesz.rja hogy nelkuloznie kell a gyereknek, az ugy nem egy anyának valo.

2023. febr. 16. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
25%
*több százezrekbe van egy gyerek havonta, pláne ha baba.
2023. febr. 16. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
82%

Szóval egy lusta mihaszna nőszemély...


Az természetes, hogy 3 évig otthon vannak, de utána már nem az....


Szóval igen, igazad van.

2023. febr. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Igazad.

N 30

2023. febr. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy volt idő amikor nagyon jól elvoltunk. Tényleg komoly kapcsolatnak számít. De nem akarok azt hogy belerokkanjak a túlóràba és tudva azt hogy ő meg csak otthon netflixezik. Arról nem is beszélve hogy a 400 körüli jövedelmem kevés 3 embernek. Szükség lenne majd hogy ő is újra keressen pénzt.
2023. febr. 16. 06:32
 6/23 anonim ***** válasza:
47%

Nézd, régen pontosan így működött a világ, méghozzá elég jól. Én sem érezném jól magam egy ilyen felállásban, egyik oldalon sem, de ne köpködjünk már meg embereket, akik hagyományos értékrend szerint tervezik az életüket...


Nem mellesleg gusztustalan, hogy azt gondolod, hogy ez ingyen van a másik fél oldaláról. Nem vagy áldozat, ne viselkedj úgy.

2023. febr. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
83%

régen...persze régen igen...


régen természetes volt.


Sok olyan este van ahol a férj nem engedi el a nőt dolgozni...sokan féltékenyek is, bizalmatlanok.


De itt igazad van.


A lényeg! Szerintem ne csináld fel.

2023. febr. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%

Régen úgyis működött a világ, hogy a gyerekek dolgoztak…


Kérdező, ne vállalj gyereket vele. Még akkor sem ha fűt fát ígér.

2023. febr. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Mond neki hogy ha egyszer szakitotok ő csupasz sggel a földre esik. Se megtakarítása, se egzisztencia, se munka se tapasztalat semmije nem lesz..
2023. febr. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
94%

#7-8 azt felejtitek el, hogy ez az egész egy ugyanilyen civilizált világban működött. Anyám még ez a generáció volt konkrétan, önszorgalomból dolgozott csak, apám meg attól érezte magát férfiasnak, hogy alkalmas gondoskodni a családjáról. Nekem ez nem pálya a kapcsolataimban, egyrészt mert nem akarok gyereket, másrészt mert túl jól keresek ahhoz (és szeretem is, amit csinálok), hogy ez érje meg jobban. Azért az ember jobban megérzi azt, ha félmillió forinttal kevesebbje van havonta, mint azt, ha nem ragyog a lakás a hét minden napján teljes tisztaságban, mert valaki kurvára ráért kinyalni a port a kulcslyukból is.


De ha mondjuk választanom kellene aközött, hogy a párom alja munkával szop minimálbérért gusztustalan emberi képződmények alatt és között dolgozva, ami után hullafáradtan esik haza és semmi ereje értelmes dolgokat csinálni, elmászkálni, művelődni, nem fizető de értelmes dolgokkal foglalkozni, vagy pedig eltartom és cserébe egy rendezett, tiszta otthonba érek haza, ahol friss, finom kaja van amit nem nekem kell kitalálni, megcsinálni vagy dupla áron megrendelni, emellett jó társaság, szeretet és esély a feltöltődésre, akkor nőként is röhögve mennék bele.

2023. febr. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!