Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavar betegesen féltéken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar betegesen féltékenyen, hogy a párom sportoló?

Figyelt kérdés

A barátnőm egy sportegyesületben sportol, heti 5 alkalommal jár edzeni. Főként fiúk-férfiak járnak oda, így renegeteg szem szegeződik rá állandóan. Nyilván ez is nehéz nekem, de ezzel nem lehet mit tenni, az utcán is megnézik, ez rendben van. A problémám az, hogy már nem tudom kezelni a féltékenységemet. Nagyon sokszor nyomulnak rá srácok, rengetegen legyeskednek körülötte. Hiába mond mindenkinek nemet és hiába bízom benne mindennél jobban, nem tudom feldolgozni ezt.

Ti hogy látjátok? Én reagálom túl, vagy jogosan zavar? Mit tehetek? Köszönöm a segítséget!


2023. febr. 16. 14:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem tudod feldolgozni, akkor pszichológus vagy szakítás.
2023. febr. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
21%
Hát...én a helyedben aggódnék...
2023. febr. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Járj el vele néha te is edzeni.
2023. febr. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

Sok pasi birtokló. Ez nem attol fűgg h sportol e vagy nem.

Az ilyenek egy pékáru eladora is féltékenyek vagy bárkire.

2023. febr. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Hans Pötterman ***** válasza:
77%
Önértékelési és a bizalom nevű fogalommal gondjaid vannak
2023. febr. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Ha jót akarsz, hagyd békén, hátha talál normális férfit. Magadat áltatod, dehogy bízol benne. Támogathatnád is, büszke is lehetnél rá, de az önbizalmad nem elég ehhez.
2023. febr. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Előtted is összejöhetett volna bárkivel az egyesületben, ha akart volna. De ha ilyen féltékeny vagy, akkor mindegy is lenne, hogy hová járna. Aki menni akar, az menni fog, bármit is görcsölsz...
2023. febr. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is járok edzeni, a pàrom nem. Viszont büszke rám és bízik bennem. 🤗 Ne féltékenykedj, nem tesz jót a kapcsolatnak. Max járj el te is, de ne oda hanem más terembe. :)
2023. febr. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Tuti el fogják szeretni tőled.. azért vagy ennyire féltékeny mert nem tartod magadat elég jónak hozzá..
2023. febr. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyannal vagy, akiben nem tudsz megbízni, az csak téged hülyít meg. Jobb hagyni.
2023. febr. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!