Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Szerelmes vagyok" egy sportol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Szerelmes vagyok" egy sportolóba úgy, hogy barátom van. Ez rosszat jelent?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a párom, de mellette van egy plátói szerelmem, ami tudom,hogy úgysem fog beteljesülni. Nem szoktam róla beszélni semmit nem csinálok ami arra utalnak hogy mennyire tetszik,csak néha belegondolok milyen lenne vele lenni. Nem is szerelem csak ábrándozás és fantáziálás. Ez nagyon nagy probléma? Baj van velem?

2017. júl. 29. 10:38
 1/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Baj nincs veled, a nők 90%-a így gondolkodik. A gond azzal van, hogy ilyenkor a kiszemelt felé adsz olyan jeleket, amikre egyszer rá fog harapni, de mivel te nem akarsz tőle semmit, így meg fogod ezzel bántani, vita lesz, mert majd azt mondod neki, hogy biztosan félreértette.
2017. júl. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Felnőtt esetében rosszat jelent. Ez felnőtt kategória, tehát rosszat jelent.
2017. júl. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hét szűk esztendőt jelent.
2017. júl. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy megragadtál az infantilis kamaszlányok szintjén. A Twilightos vámpírcsávó is tetszik? :D
2017. júl. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

jáááájjj, csak nem a Gyurta Daniba lettél szerelmes? :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


Hány éves vagy, 15? Mert 25 évesen ez azért már rohadt gáz.....

2017. júl. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy gáz, de nem tudok mit csinálni :D 22 vagyok és nem Gyurta Dani :)
2017. júl. 29. 11:59
 7/9 Bence_ ***** válasza:

Miért biztos, hogy plátói lenne?

Te tudod, hogy ez milyen.

Szerintem ez a jele annam, hogy hiányos az életed, kapcsolatod.

Mostani kapcsolatodban a kényelem miatt vagy benne?

2017. júl. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azért plátói mert hiába magyar gondolom száz másik lány is így van ezzel :) Tényleg szeretem a barátom,csak mostanában sokat foglalkozott vele a sajtó ezáltal valahogy felerősödött ez az érzés.
2017. júl. 29. 16:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez amúgy nagyon szánalmas, ugye tudod?
2017. júl. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!