Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek el kene mondanom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek el kene mondanom a baratomnak hogy beleneztem a telefonjaba?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Masfel eve vagyok egyutt a baratommal, fel eve egyutt is lakunk. Nagyon szeretjuk egymast, de nem volt konnyu az elmult idoszak egyikunknek sem es eleg sokat veszekedtunk december-januarban.

Volt januar kozepen egy eleg rossz vitank ahol volt egy pillanat, amikor ultunk az asztalnal es en egy emailt irtam, o pedig elkezdett valakinek irogatni, nagyon vehemensen, es ahanyszor felalltam h hozzak valamit a konyhabol mindig lezarta es elrakta a telefonjat, nagyon egyertelmu volt hogy nem akarja, hogy meglassam kivel beszel. Sosem szokott ilyet csinalni es nagyon fura volt az egesz, mert abbol amilyen ideges volt, biztos voltam benne hogy valakinek a kapcsolatunkrol beszel. Nagyon elveszitettem a kontrollt es megneztem a telefonjat mikor elment zuhanyozni. Sejtettem h kivel beszelt, egyetlen lanybaratja van aki felmerult bennem, rajta kivul senki massal nem szokott a kapcsolatunkrol beszelni meg tanacsot kerni elmondasa szerint. Semmi mast nem nezegettem csak a messengeren megnyitottam a beszelgetest ezzel a lannyal es elolvastam az elso ket uzenetet amit kuldott a lanynak aznap, aztan kileptem mert mar itt iszonyuan szegyelltem magamat amiert ezt csinaltam. Csak annyit olvastam el hogy a lanynak irta hogy na kepzeld el, megint kitort a cirkusz, es h leirta ami miatt elkezdtunk vitazni. Ez nekem oke marmint az rosszul esik h azonnal kibeszeli valakinek a vitankat de en is epp eleg emberrel beszelem at az ilyeneket szoval ez oke, viszont most par napja iszonyu buntudat jott ram amiert beleneztem a telefonjaba. Abban a pillanatban ugy ereztem h muszaj tudnom kivel beszeli ki a kapcsolatunkat, es nem tudtam tisztan gondolkodni, de ettol meg tudom h szemet dolog volt. Viszont azota tisztaban vagyok vele hogy mennyire rosszul erintik ezek a veszekedesek es igyekszem konstruktivabb lenni ha valamit meg kell beszelni es ugy altalaban nem konfrontalni annyiszor. Nem fordult meg ilyen elo hogy a telefonjaba neztem es azota sem csinaltam ilyet tobbszor es tudom hogy nem is fogok.

Korabbi kapcsolatban megcsaltak es van bennem emiatt minimalis bizalomhiany, tudom h ezen dolgoznim kell.

Szerintetek el kene neki mondanom, hogy ezt csinaltam?



2023. febr. 16. 20:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne mondd, leírásod alapján így is elég rossz a kapcsolatotok, most akarsz még egy veszekedést a telefon miatt is? Inkább mélyen el kell gondolkozni, hogy mi az igazi probléma, és azt helyre hozni
2023. febr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Nem kell elmondanod.

Ennél sokkal nagyobb baj van nálatok, ha nem tudtok őszintén beszélni egymással.

2023. febr. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem 1 db mozzanaton rugózik most az agyad, pedig ha bajotok van a kapcsolatban, nem ez lesz a lényeg, hogy beszélgetésbe belenézés, hanem hogy szembe kellene nézni A Problémákkal és Arról Konzultálni értelmesen!
2023. febr. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ne mondd el neki, mert egyrészről semmi kivetnivalót nem találtál, másrészről egy felesleges balhétól kíméled meg magad és a kapcsolatod. Arról nem is beszélve, hogy ha ezt elmondod a barátodnak, teljesen jogosan még kevésbé fog megbízni benned.


Elég ingatagnak tűnik a kapcsolatotok így is, bocsi, hogy ezt írom...

2023. febr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

"es van bennem emiatt minimalis bizalomhiany"


Nem ok nélkül. nem szép dolog belenézni, de amit a barátod tett, az sem szebb dolog.

2023. febr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp ne mondd el, egyetértek a többiekkel.

Tényleg inkább a kapcsolatra kellene koncentrálni.

2023. febr. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 harebell ***** válasza:
100%
Ezt tedd félre most, sokkal komolyabb és mélyebb problémáitok vannak, azok megoldására törekedjetek.
2023. febr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%

"na kepzeld el, megint kitort a cirkusz"


"Viszont azota tisztaban vagyok vele hogy mennyire rosszul erintik ezek a veszekedesek"


Aha, nekem ebből nem az jön le, hogy rosszul érinti, csak rosszindulatúan ki akart beszélni :D

És az csak az utolsó üzenet volt, ki tudja mi volt még ott.

Tipikusan szolgalelkű lány vagy, már meg ne haragudj, a palid beszél ki téged a lány barátjának, még rejtegeti is, de te érzed szarul magad :D

2023. febr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom, hagyd ezt a francba. Nem szép dolog, de ugyanakkor nem is egy tragedia. Viszont ha neki elmondanád, ő 100% hogy nagyobb dologként tekintene rá, mint ami. Valahol amúgy joggal, de egyikőtök sem tökéletes. Senki se.


Valóban nem ezen kéne rugózni, hanem 1 megnézni azt, hogy mi a konfliktus forrása és mit tudtok tenni, hogy rendbehozzátok.

2, vajon miért van az, hogy rengeteg pár ha problémája van a másikkal, nem a partnernek mondja el, hanem valaki tök másnak akinek semmi köze hozzá? Nem mondom, egy külső szemlélő tud néha segíteni, rávilágítani erre-arra, de végülis nem az ő dolga. Szóval dolgozni kell azon, hogy tényleg őszintén tudjatok kommunikálni egymással és MINDENT el tudjatok mondani. Ne az legyen, hogy mással meg tudja beszélni, de veled nem vagy fordítva.

A legtöbb ember amúgy nem képes rá, mert igen ehhez kell munka, önismeret, fejlődés, stb.

2023. febr. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Koszonom szepen a valaszokat mindenkinek! Teljesen jogosan mondjatok hogy melyebben gyokerezik a problema es azon kellene dolgozni.


8. ertem hogy miert latod igy, es ott perpillanat nekem is iszonyu rosszul esett hogy kb panaszkodik valakinek a kapcsolatunkrol, csak aztan elengedtem ezt mert en is beszelek a problemainkrol a barataimnak, es ha o ezeket elolvasna tudom hogy neki sem esne tul jol.


Utolso, igen, teljesen jogos amit mondasz, tenyleg ez lenne a cel hogy elerjuk azt, hogy egymassal beszelunk meg mindent elso koron es nem pedig massal.


Koszonom mindenkinek!

2023. febr. 17. 10:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!