Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normalis ez?

Figyelt kérdés
Vajon az en hibám, hogy a pasim mostanaban sokat ordít es hiaba kérlelem, hogy ne hangosan es hagyja abba, mert a szomszedok hallják, megis vegig kell uvöltse a mondanivalóját. Sőt, parszor szét akarta volna verni a tévét. De megúszta. Mindezt állítólag én hozom ki belőle, mert előfordul , hogy túl sokat ismétlek témákat, ami őt irritálja, peldaul kérdőre vontam ami bizonyos gyanús helyzeteket illet, nőkkel, es tisztázni akartam magamban , hogy mi a helyzet . En sose ordítok, nyugodtan kommunikálok , de kihoztam belőle a rosszat állítólag . Anyam sem türelmes velem, így arra is gondolok, hogy lehet bennem van a hiba
2023. febr. 18. 23:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Nincs jó konfliktusmegoldó képességű személy, nem veled van a gond.
2023. febr. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Addig lépj le, még nem bánt. Az agresszivitás ezen mértéke egy kapcsolatban nem sok jót tartogat.
2023. febr. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
teljesen, felteve ha allattal vagy egyutt
2023. febr. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Jajj istenem, a VOLT férjem is hasonló kaliber volt.


Kérlek, menekülj!

2023. febr. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
De nem bántott , csak fenyegetett, hogy széttör ezt azt
2023. febr. 18. 23:50
 6/20 anonim ***** válasza:
68%
Ciganyok vagytok?
2023. febr. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

"csak fenyegetett, hogy széttör ezt azt"


Ez se normális, ha fenyeget a másik.. Most még ez, aztán később majd jön az, hogyha "megszólalsz akkor megborít" címszó alatti fenyegetések.


Nyilván minden kapcsolatban van konfliktus de a fenyegetőzés szerintem nem fér bele.

2023. febr. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat ! Különösen aki sokat írt!

6 os, nem vagyunk cigányok tudtommal

2023. febr. 18. 23:55
 9/20 anonim ***** válasza:
6%
Szoval provokálod a féltékeny szarságaiddal és meglepődsz ha elege van? Mik vannak?!?!
2023. febr. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki. Te is szedd össze magad.
2023. febr. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!