Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom Instagram "hivatkozasaib...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom Instagram "hivatkozasaiban" ott volt az Onlyfens/fans (vagy mi) oldal, rakartam menni de belépési adatokat kért angolul, mi ez?? Milyen oldal és miért van hivatkozasban neki?

Figyelt kérdés
2023. febr. 19. 11:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2023. febr. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Okés itt azt latom hogy szexes oldal, de tamadjam le azonnal vagy ez lehet valami véletlen műve is hogy a hivatkozasokban ott volt ez?
2023. febr. 19. 11:59
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs véletlen, rákattintott, rajta volt/van.

Vagy meztelen nőket/férfiakat bámul, vagy ő maga meztelenkedik, kevesebb ruhában pózol.

Én nem kérdeznék rá csak elbucsuznek örökre, nem érdekel miért teszi, nincs szükségem ilyen személyre. De kérdezz rá nyugodtan lehet jó ideges lesz, mert ugykodtel, lehet ravesz, hogy csináld vele, akár ő szakít veled.

2023. febr. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Rákérdeztem, teljesen zavarba jött és ideges lett hogy ő azt se tudja mi az ... Ennyi. Hogy tudok többet meg 😅
2023. febr. 19. 12:20
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már eleget tudsz...
2023. febr. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

Zavarba jött és nem tudja mi az? Persze, ez csak mese habbal, hazudott egyértelműen.

Nincs mit tovább megtudni, szakítani illene.

2023. febr. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6 honapos terhes vagyok....
2023. febr. 19. 12:32
 8/13 A kérdező kommentje:
Ez nem olyan mint a Facebook hogy rakeresek név szerint h rajta van e?
2023. febr. 19. 12:36
 9/13 anonim ***** válasza:
65%
Csak engem érdekel, hogy mit kerestél az instájában?
2023. febr. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Fuh Istenem...Szegény pici.

Kérdező nagyon figyelj most arra amit írok. A párod úgyis el fog téged hagyni, ami késik az nem múlik. Te hiába akarnád, hogy szerető családban legyen a gyermeked olyan nem fog történni, csakis úgy, hogy hazamész, vagy elkoltozol, ő fizeti a gyerektartást és ha akarja látogatja, törődik a kicsivel.

Te csak a picire gondolj, most kellene lelépni még van idő helyrehozni úgyahogy az életed nélküle, babával együtt otthagyni sokkal nehezebb lesz és talpra állni is.

A partnered ígyis-úgyis dobni fog, ne várd meg, neked nem ő kellene, hogy az első legyen!

Millió egyedülálló anya létezik és felneveli egyedül, sőt még igazi társra is akadnak.

2023. febr. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!