Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl féltékeny vagyok, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl féltékeny vagyok, hogyan tudnám túltenni magam ezen?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar, hogy a párom mindenféle 'jó csaj' kitevős insta oldalt és direkt mindenüket kitevő "modelleket" követ. Én sem vagyok csúnya, de nem vagyok egy topmodell, tanár vagyok, általában hulla fáradt, ha van egy kis szabadidőm akkor nem edzek (ami szomorú, tudom, de nehéz lenne összeegyeztetni). A párom azt mondja, hogy neki én vagyon a legszebb, sosem csalna meg, nem is veri ki ezekre a nőkre, csak jól esik neki nézegetni. És én nagyon féltékeny vagyok. Belegondoltam, mivel tervezünk gyereket, hogyha én terhesség miatt/után meghízom, és ki leszek borulva, mennyire nem fogom tudni elfogadni, hogy ő tökéletes, kisminkelt fodrászolt tízes nőket nézeget. Ezt mind elmondtam neki, ő azzal vígasztalt, hogy ezt minden pasi csinálja, és ne akadjak fenn rajta. De én nem tudok nem féltékeny lenni és emiatt szarabbul érzem magam. Hogy tudnék ezen változtazni?

2022. okt. 20. 12:04
 1/3 Hellmano ***** válasza:
100%
Amikor már így kimondjam, hogy "ő nem veri ki rá", akkor tuti csapja neki a szerszámot rendesen :)
2022. okt. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Első férjem is csak nézegette” aztán ikrek mellett nem tudtam magamra úgy adni, akárhogy osztottam be a napomat, aztán felment fizetősöket nézegetni… aztán már nem mutatta a bérpapírját :)) aztán elmentünk 3 év után szórakozni és órákig nem vette fel a telefont, és nem volt a szórakozóhelyen… ez fix.

Mostani páromnak 1x mondtam hogy zavar az insta és letörölte. Azért van különbség…

Nem tisztel, és nem, nem minden pasi ilyen.

2022. okt. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne kezdj kisfiúval.
2022. okt. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!