Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit mondanátok/tennétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondanátok/tennétek egy ilyen után?

Figyelt kérdés

A barátommal volt ma egy elég heves veszekedés.

Jelenleg nem élünk együtt, nekem 3 hónap múlva lesz vége az iskolámnak, ami után úgy volt hogy összeköltözünk az ő albérletébe.

Kis előzmény, hogy 1,5 éve volt egy szünet köztünk az ex nője miatt. Kb 1 hónap, de túl lendültem rajta végül és újra kezdtük.

Most ugye közeleg az idő, és egyre gyakrabban megkérdőjelez hova megyek majd a suli után (mármint lakni). Ma ezt megelégeltem, és megkérdeztem hogy ennyire nem bízik bennem vagy valami, mert már kezd aggasztani ez a kérdés sorozata. Először felcsattant, majd utána mondja hogy fél hogy elveszít. Csak lestem, de oké megértem. Az nagyon fáj viszont, hogy akkor eddig kb meg is gebedhettem hogy kifejezzem a szeretetem iránta, ő bizalmatlan, sőt még azt is mondta hogy sokba van neki amúgy, amikor nála vagyok (???) Saját pénzemen és időmön járok hozzá...

Mikor ezt rámondtam, csak az anyagi részét tudta kiemelni a dologból, meg hogy aha, nekem csak ez számít. Itt leraktam a telefont. Fogalmam sincs mit mondjak neki ezek után, én értelmeztem rosszul valamit?


2023. febr. 22. 17:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

"Jelenleg nem élünk együtt, nekem 3 hónap múlva lesz vége az iskolámnak, ami után úgy volt hogy összeköltözünk az ő albérletébe."


"sőt még azt is mondta hogy sokba van neki amúgy, amikor nála vagyok (???) Saját pénzemen és időmön járok hozzá..."

Nem lehet, hogy meggondolta magát az összeköltözést illetően? Most meg ürügyeket keres. Ha tényleg azt mondod, hogy a saját pénzeden vagy ott, akkor ugye nem valós indok, hogy "sokba vagy neki". Vagy ezt mire mondja? Ezt te tudod. Mi ezt nem tudhatjuk, hogy érti.

2023. febr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
Kérdezgeti, mert lehet útban vagy neki a nője mellett. Én lelépnék, nem lenne kedvem továbbra is harmadiknak lenni. Én egyébként semmilyen "ex" nőt nem nézek el senkinek sem. De nekem van tartàsom.
2023. febr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok

Most a #2 hozzászóló hívta fel a figyelmem erre.


"Kis előzmény, hogy 1,5 éve volt egy szünet köztünk az ex nője miatt. Kb 1 hónap, de túl lendültem rajta végül és újra kezdtük."

Ez alatt mit értesz?

Megcsalt vagy mi?

2023. febr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs mit értett azalatt, hogy sokba vagyok neki. Amikor mentem legtöbbször még kaját is vittem...

Az ex nő előadta akkoriban, hogy nincs hová mennie, ezért kisírta hogy ott lakjon pár napot a barátom albijában.

2023. febr. 22. 18:26
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
És te addig hol voltál, míg a nő ott volt???
2023. febr. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"úgy volt hogy összeköltözünk az ő albérletébe"


Akkor miért kérdezgeti, hogy hova mész majd, inkább már együtt tervezgethetnétek.

2023. febr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

Valszeg fél h nem adsz se a lakbérbe rezsibe majd

Meg fel se vihet majd nőket

Meg ki se tudna tenni ha szakitanátok?

2023. febr. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem is úgy tűnik, hogy ő meggondolta magát, és nem akar összeköltözni.

Azt se véletlenül mondta, hogy sokba kerül neki, ha nála vagy. Nyilván attól (is) fél, hogy mindent neki kell fizetnie. Ha most végzel, akkor ez lehet reális aggodalom. Önálló jövedelmed van? Lesz ott munkád?

Szerintem veszekedés helyett ülj le vele beszélgetni.

2023. febr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Van és lenne is keresetem, nem hiszem hogy ez a gond.
2023. febr. 22. 18:54
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar összeköltözni veled, ennyi röviden.
2023. febr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!