Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek/mondanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek/mondanátok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Heti 2 alkalommal gyerekekre szoktam vigyázni este 17:00 és 21:00 között. Mikor hazaérek szeretnék beszélgetni a párommal (telefonon mert nem lakunk együtt). Erre ő nem akar, mivel szerinte ha eddig nem volt jó, hogy beszélgessek vele, ne este 10 után legyen jó. Szerintetek? Hogy értessem meg vele a dolgot?
2016. szept. 8. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Reggel, délelőtt nem tudtok beszélni a tegnapi napról?


Egyébként én 12 órában dolgozom. Párom külföldön. Reggel mindig késésben vagyok, erért nem telefonálgatok. Munka közben meg nem lehet. Este 10 után szoktunk beszélni. Akkorra már ő is fáradt, de megérti, hogy csak ilyenkor nem zavar. Csak ilyenkor tudunk nyugodtan beszélni.

Napközben is nállam van a teló, de szinte sosem.tudim felvenni. Így csak akkor hívna már, ha valami nagyon-nagyon fontos történik.


Ha a te párod nem tudja megérteni, mi az a kötelesség, akkor hülye.

Munkában nem szeretik a telefonnal babráló embereket. Akkor sem ha te pont nem az a fajta ember vagy, aki hozzá van nőve. Gyerekekre vigyázol, oda kell figyelned.

2016. szept. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Reggel nem tudunk, mert ő tanul

Szeretném, ha azt megértené, hogy én nem azért nem beszélek vele mert "nem jó nekem csak este 10 után", hanem ahogy mondtad, gyerekek mellett nem lehet

2016. szept. 8. 13:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Miert vagy vele? Szerinted ha nektek ledz majd kozos csaladotok a mostani megnyilvanulasai alapjan milyen segitsegre es tarsasagra szamithatsz majd tole?
2016. szept. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Heti 2 alkalommal nem érsz rá vele beszélni és már ezt csinálja?

A drága pasid egy hisztis p*csa.

Első voltam.

2016. szept. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!