Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkérdeztem a párom hogy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdeztem a párom hogy mi a véleménye, szerinte aki más nőket les, az szereti a párját? Miért lett ideges?

Figyelt kérdés

Mindig egyértelműen les más nőket mellettem ugy, ill addig, hogy a másik észrevegye, és lesz egy szemezés, és ezt válogatás nélkül, pl egy idősebb csúnya lepusztult nő is mikor nézte őt hosszasan nézett rá vissza.

Egyértelmű helyzeteket letagad, de kb egy sima boltban sem lehet vele enélkül vásárolni, uton útfélen vagy étterem-felszolgálók, bárhol mindig ez megy.

Nem változtat és tagad

Ez mellett nekem folyamat szerelmeket vall, hősszerelmest ad elő, rózsák, szerelmes zenék a kocsiba, utalgat arra hog, el akar venni, meg ezeket kapom.


Egyszer mielőtt kiszálltam a kocsibol, én nem tudom honnan jött nekem a fenti gondolat, haverokkal voltunk es sok esemény élmény történt velünk, és ahogy kiszálltam bevágtam neki a fenti kérdést, amin nem is gondolkodtam magától jött a kérdés.


És ideges lett. Veszekedesős. Elkezdett vádolni hogy én is lesném a pasikat. Mondtam neki nem is rólad van szó, általánosan kérdeztem a véleményed, magadra vetted? Úgy általában érdekel a véleményed erről ha van egy pár akinek egyik tagja másokat les az szerinted szereti a párját?

Eleinte visszavádolt, magára nézte, azaz nem válaszolt, ordítozott, de tovább kérdeztem szerinted? És orditotta hogy igen!



Miért nem adta ezt elő egyszerűen nyugodtan békésen kapásbol.

Csak egy igen vagy nem kellett volna eleinte is, de ment egy kört a veszekedéssel, orditozással


(Azt tudni kell róla hogy ő betegesen féltékeny, én férfiakra rá sem nézhetek, nem tarthatok férfiakkal beszélgetés szintet sem, ismerőseim sem lehetnek férfiak szinte.)



2023. febr. 24. 05:53
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
62%
A magukat normálisnak gondoló pasasok is csak a lehetőségek hiánya miatt nem bsznak félre. Ha nem vonzóak sem személyiségre, sem külsőre, az ugye elég nagy akadály lesz. De láttam már olyat is, hogy összejött neki nagy nehezen a kapcsolat, aztán el is szállt magától, és bizony fűnél-fánál bepróbálkozott, akkora egója lett. Az más kérdés, hogy mi jött össze neki a fix kapcsolata mellett. 🤭Ennyit erről.
2023. febr. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
0%
Mert felidegesítetted a hülyeségeddel és a féltékenykedéseddel. Mintha te nem néznéd meg ugyanúgy a férfiakat, legfeljebb kevésbé feltűnően tudod csinálni. Gondolom magadból indulsz ki, mert te szexelnél is velük, ha lenne rá lehetőséged.
2023. febr. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
31%

Azért lett ideges, mert nem hagytad békén, kiprovokáltad a választ.

Különben olyan fajta rohadék, aki nyugodtan félrekúr, de neked pofa be. Remélem kidobod minél előbb.

2023. febr. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

13 miert nehéz válaszolni egy egyszerű kérdésre?

Ogen ha kérdez az ember arra választ vár, nem mellébeszéléseket és nem ordítást.

2023. febr. 24. 08:24
 15/36 anonim ***** válasza:
97%
Azért esik nehezére egyeseknek választ adni egyszerű kérdésekre, mert ha vaj van a fülük mögött, azt nem szeretik felfedni semmilyen formában. De ez nem kéne, hogy meglepjen téged. Gondolom ismersz tetteiket nem felvállaló más embereket is rajta kívül. Vagy hol éltél eddig? A mesékben?
2023. febr. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
96%
Aki feltűnően nézi a nőket, az repül. Még nem futottam ilyen parasztba.
2023. febr. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
13as vágyok, szerintem azért, mert úgy gondolja a legjobb védekezés a támadás, rád fogja, hogy te is nézegetsz férfiakat miközben ő neki esik ki a szeme, vagy ki tudja mit csinál a hátad mögött.
2023. febr. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%

Akit amúgy egy ilyen kérdés felb@sz,az menjen dühkezelési tréningre, vagy nem tudom. :D

A pasid egyáltalán nem tisztel téged, ne akard magaddal elhitetni az ellenkezőjét, mert te fogsz rosszul járni. Sőt, mihamarabb lépj le tőle, mert ez a hipetféltékeny hozzáállás tőle nagyon toxikus, és ez odáig fajulhat, hogy a lakásból se enged majd ki, csak akkor, ha együtt mentek, nem enged majd olyan munkahelyre, ahol férfi kollégáid vannak, nem enged férfiakat a baráti körödbe stb. Az ilyen embertől meg kell szabadulni, mert egy rabszolga leszel mellette! Végig néztem anyámat, ahogy 5 évet végigszenved egy ilyen f@szi mellett, te ne járj így! Menekülj ettől az sz@rházitól!

2023. febr. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:

17 a kérdés az volt, szereti e a párját. És nem az les e nőket. És mégcsak nem is róla kerdeztem hanem általanosan a véleménye érdekelt.

Ő értette.

Annyit vártam volna válasznak, egyszerűen hogy szerinte igen, vagy szerinte nem. semmi többet.

Ez nem sikerült, csak egy orditozás után.


Szerintem sem tisztel meg a többi ezért is érdekelt volna egy egyenes véleménye erről.ő hogyan ítéli ezt a magatartást meg. Hogy fér ez meg szerelemvallomásokkal hősszerelemmel együtt.

2023. febr. 24. 09:41
 20/36 A kérdező kommentje:

Az nem is kérdés les e nőket:D

Én ezt nem is állitottam.

2023. febr. 24. 09:43
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!