Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkérdeztem a párom hogy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdeztem a párom hogy mi a véleménye, szerinte aki más nőket les, az szereti a párját? Miért lett ideges?

Figyelt kérdés

Mindig egyértelműen les más nőket mellettem ugy, ill addig, hogy a másik észrevegye, és lesz egy szemezés, és ezt válogatás nélkül, pl egy idősebb csúnya lepusztult nő is mikor nézte őt hosszasan nézett rá vissza.

Egyértelmű helyzeteket letagad, de kb egy sima boltban sem lehet vele enélkül vásárolni, uton útfélen vagy étterem-felszolgálók, bárhol mindig ez megy.

Nem változtat és tagad

Ez mellett nekem folyamat szerelmeket vall, hősszerelmest ad elő, rózsák, szerelmes zenék a kocsiba, utalgat arra hog, el akar venni, meg ezeket kapom.


Egyszer mielőtt kiszálltam a kocsibol, én nem tudom honnan jött nekem a fenti gondolat, haverokkal voltunk es sok esemény élmény történt velünk, és ahogy kiszálltam bevágtam neki a fenti kérdést, amin nem is gondolkodtam magától jött a kérdés.


És ideges lett. Veszekedesős. Elkezdett vádolni hogy én is lesném a pasikat. Mondtam neki nem is rólad van szó, általánosan kérdeztem a véleményed, magadra vetted? Úgy általában érdekel a véleményed erről ha van egy pár akinek egyik tagja másokat les az szerinted szereti a párját?

Eleinte visszavádolt, magára nézte, azaz nem válaszolt, ordítozott, de tovább kérdeztem szerinted? És orditotta hogy igen!



Miért nem adta ezt elő egyszerűen nyugodtan békésen kapásbol.

Csak egy igen vagy nem kellett volna eleinte is, de ment egy kört a veszekedéssel, orditozással


(Azt tudni kell róla hogy ő betegesen féltékeny, én férfiakra rá sem nézhetek, nem tarthatok férfiakkal beszélgetés szintet sem, ismerőseim sem lehetnek férfiak szinte.)



2023. febr. 24. 05:53
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

Milyen ogre? Mirol van szó?


Összejöttem valakivel. És bizonytalan vagyok. Hősszerelem+nőlesés=?

2023. febr. 24. 20:50
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, engem nézhetsz hülyének, de legalább magadnak ne hazudj. Te is tudod, hogy hány kerdest írtál már ki a bántalmazó pasidról, akárhogy is tagadod. Annyira jellegzetes a stílusod, hogy aki rendszeresen olvassa, mindenki felismeri, nem csak én. Ezt pl.kb.10 kérdésedből tudnám szinte szó szerint idézni, csak akkor még az előző pasidról írtad, ha ez most valóban egy új:

"Ez mellett nekem folyamat szerelmeket vall, hősszerelmest ad elő, rózsák, szerelmes zenék a kocsiba, utalgat arra hog, el akar venni, meg ezeket kapom." Ha trollkodni akarsz tedd, de legyél kreatívabb, mert ez így nagyon gáz.

2023. febr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Nem tudsz te semmit.
2023. febr. 24. 21:01
 34/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem, persze. Leírsz egy fél életet (pont ugyanazokat a dolgokat, amit már a régi pasidról leírtál a többi kérdésedben), "utalgat, hogy el akar venni", utána meg, még csak most ismerkedtek. Aha, tök életszerű😂

Nem dolgoztad te ezt ki, tiszta szánalmas vagy.

#32

2023. febr. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 Senior Séf ***** válasza:
19%

Nem szoktam olyan kérdésekre válaszolni, ahol ezt már harmincan megtették, de úgy érzem, a súlyos félreértésedet el kell oszlassam.

Tehát. Amikor a pasid megnéz egy idegen nőt az utcán, abban legtöbbször semmi szexualitás nincs. Pusztán evolúciós KÉNYSZER, mert a a férfiaknak folyamatosan naprakész információval kell rendelkezniük a körülöttük előforduló ivarérett nők státuszáróé. Nem mondom persze, hogy néha egy-egy formásabb idom nem nyújt esztétikai élményt, vagy nem mozdítja meg a fantáziánkat. De ez már azután történik, hogy odanéztünk. Az odanézés maga azonban irányíthatatlan folyamat.

2023. febr. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
#35 🤡🤡🤡🤡
2023. febr. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!