Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkérdeztem a párom hogy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdeztem a párom hogy mi a véleménye, szerinte aki más nőket les, az szereti a párját? Miért lett ideges?

Figyelt kérdés

Mindig egyértelműen les más nőket mellettem ugy, ill addig, hogy a másik észrevegye, és lesz egy szemezés, és ezt válogatás nélkül, pl egy idősebb csúnya lepusztult nő is mikor nézte őt hosszasan nézett rá vissza.

Egyértelmű helyzeteket letagad, de kb egy sima boltban sem lehet vele enélkül vásárolni, uton útfélen vagy étterem-felszolgálók, bárhol mindig ez megy.

Nem változtat és tagad

Ez mellett nekem folyamat szerelmeket vall, hősszerelmest ad elő, rózsák, szerelmes zenék a kocsiba, utalgat arra hog, el akar venni, meg ezeket kapom.


Egyszer mielőtt kiszálltam a kocsibol, én nem tudom honnan jött nekem a fenti gondolat, haverokkal voltunk es sok esemény élmény történt velünk, és ahogy kiszálltam bevágtam neki a fenti kérdést, amin nem is gondolkodtam magától jött a kérdés.


És ideges lett. Veszekedesős. Elkezdett vádolni hogy én is lesném a pasikat. Mondtam neki nem is rólad van szó, általánosan kérdeztem a véleményed, magadra vetted? Úgy általában érdekel a véleményed erről ha van egy pár akinek egyik tagja másokat les az szerinted szereti a párját?

Eleinte visszavádolt, magára nézte, azaz nem válaszolt, ordítozott, de tovább kérdeztem szerinted? És orditotta hogy igen!



Miért nem adta ezt elő egyszerűen nyugodtan békésen kapásbol.

Csak egy igen vagy nem kellett volna eleinte is, de ment egy kört a veszekedéssel, orditozással


(Azt tudni kell róla hogy ő betegesen féltékeny, én férfiakra rá sem nézhetek, nem tarthatok férfiakkal beszélgetés szintet sem, ismerőseim sem lehetnek férfiak szinte.)



2023. febr. 24. 05:53
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Én ezt nem is állítottam a kérdésben.
2023. febr. 24. 09:44
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
#22 A csaj csak feltett egy teljesen jogos kérdést. Ha szerinted ezért verést érdemel, akkor te nem vagy normális.
2023. febr. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
22. Szóval szerinted ha a nő felhoz valamit a párkapcsolatban, ami zavarja a másikban (merthogy van ilyen), akkor verést érdemel? De az gondolom rendben van, hogy beszabályozta a férfi (vagy inkább féreg), hogy kivel barátkozhat a nő, igaz?
2023. febr. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:

22.

1 kérdést tettem csak fel neki. Egyetlent.

Ő hadovált, ő kötött bele. Ő ordítozott. Nem én. Egy szimpla kérdés volt.

Lehet a nőlesők attól még szeretik a párjukat. Érdekelt erről az Ő veleménye. Hogy ezzel egyetért e vagy sem. Ennyi volt es nem több. Amiket te belelátsz az a saját kisvilágod csak, nem az enyém.


Privre: Köszönöm, hogy megosztottad! Óvatos vagyok.

Többieknek is köszönöm. Tehát sokat ne várjak ilyen hősszerelmestől

2023. febr. 24. 11:54
 25/36 anonim ***** válasza:
92%

"Miért van az, hogy nektek, nőknek SOHA nem a normális férfi kell? Vagy legyen szar az ágyban, vagy piáljon, vagy legyen paraszt (mint a tiéd), vagy kúrjon félre (szerintem a tiéd is fog), stb., tök mindegy, az a lényeg, hogy a jó nem kell."


Kitalálom: Te vagy a normális szerinted, ugye?

2023. febr. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen féltékeny,korlátozó ember akkor sem kéne, ha csak engem látna, az ilyenek nem szeretnek, hanem birtokolni szeretnek.
2023. febr. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

A kontrollálása nem normális.

Az sem normális, hogy úgy flörtöl (nekem a szemezés annak számít), hogy te mellette vagy, ez megalázó.

Ha nem vagy vele, nekem beleférne, ennyit nőként én is szoktam, ha egy kis ego-tuningra van szükségem, és szerintem a férjem is. Mire hazaérek, el is felejtem hogy nézett ki a srác. A férjemet szerelemmel szeretem, de nyilván a rózsaszín vakká tevő köd elmúlik pár hónap alatt. Soha nem csalnám meg ettől függetlenül.

2023. febr. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
73%

Na, végre újra itt vagy. Azért, mert a te hősszerelmesed bántalmazó, ahogy azt már a másik ezer kérdésedben megfejtettük. Nem szeret, és nem csak lesi, hanem dugja is melletted a nőket, hiába jössz azzal, hogy milyen hűséges. Az egész kapcsolat a bántalmazó játszmájára épül. Felmerült benned, hogy nem szeret. Érthető módon ez nem tetszett neki. Ha átlát rajta az ostoba tyúkja, kevésbé lesz irányítható. Nem értem, neked miért nem egyértelmű ez.

Mondjuk ha neki is annyi kérdést teszel fel naponta, amennyit gyakorin, akkor ne csodálkozz, hogy ordibál😂

2023. febr. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Most ismerkedünk..
2023. febr. 24. 20:10
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
#29! Na, végre sikerült lecserélni az ogrét? Ezek szerint megint sikerült belenyúlnod a tutiba😁
2023. febr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!