Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyat akar vagy csak meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyat akar vagy csak meg akar húzni?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit akarhat tőlem. Pénteken együtt voltunk buliba táncoltunk meg minden. Nagyon aranyos volt. Elmentünk inni fizetett 4 pálinkát 2 nekem 2 magának. utána vett még kólát nem hagyni hogy én fizessek. Adott nekem cigit is mert az enyém benn maradt a kocsiban. És amikor táncoltunk adott egy puszit a számra. Nem tudtam hova tenni a dolgot. Vége lett a bulinak megyek ki a kocsihoz jön utánam és kérdezte h kap.e egy puszit mondom persze adtam neki egyet az arcára és akkor mondta h ö nem oda kér. És akkor vissza hajolok és adott egy szájra puszit. És 2 hét múlva szombatra meghívott házibuliba.

Nem tudom sajnos h csak egy könnyű vérű csajt jelentek akit ágyba akar vinni vagy komolyan gondolja?! Szerintetek? Lécci segítsetek. egész nap ezen gondolkodtam

Anyum ma pont azt kérdezte h csak barátok vagyunk.e mert h lehetne több is mert neki szimpatikus. De én meg nem akarok megint belefutni egy olyan kapcsolatba ahol a pasi csak megd*gni akar. szerintetek?


2010. okt. 5. 18:39
1 2
 1/15 anonim válasza:
szerintem ha csak egy du.ásra kellenél neki akkor nem csak szájrapuszit adott volna és nem igazán lett volna "aranyos" látta volna h nem ment volna máshoz.Szerintem
2010. okt. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

hát én már sokszor voltam ilyen helyzetbe, olyan is volt h mindig csak diszkóba akadtunk egymásba amúgy meg semmi..az h fizetett neked inni meg adott cigit az alapvető dolog, attól még nem kell következtetni semmi rosszra :) és személyes tapasztalatom: buliba akadtam össze életem nagy szerelmével, akivel azóta is együtt vagyunk és megvesz értem, aki persze csak jól leitatott és meg akart d*gni..persze nem jött össze neki, másodszor se harmadszor se.....de találkozgattunk és másfél hónap után beadtam a derekam. és ezzel fogtam meg. azóta megbeszéltük ezt és mondta hogyha akkor este sikerül neki, talán már elis felejtett volna...

szal bármit akar a srác nehagyd magad ha megakarod fogni magadnak ;D

2010. okt. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerintem mindkettőre van esély.

Lehet hogy csak meg akar dugni, de lehet, hogy te vagy számára a nagy ő.


Menj el, bulizzatok, de ne engedd magad még.

Próbáld kifigyelni, hogy vajon mit akar...

2010. okt. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De miből fogok rájönni? Mikre kell figyelnem? Ja és most jutott eszembe h akkor buliba harapdálta a nyakamat is. 1x-2x finoman bele harapott.
2010. okt. 5. 18:53
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem csak jó keményen meg akar dugni semmi több!
2010. okt. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
érezned kell h mit akar
2010. okt. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs. ha érezném akkor nem kérdeznék ilyent.
2010. okt. 5. 18:58
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, 2 pálesz után még kocsiba ültél és vezettél. Nem kéne..

A pasival kapcs.: jó kérdés. Az én barátom bizonyította, hogy nem a szexért kellek neki. Így könnyebb dolgom volt, mint neked. Gonoszkodj, mint ahogy én tettem. Kerülgesd a forró kását, de ne add magad oda neki. Ha felhúzza magát és megjgyzéseket tesz, csak a szexre megy, ha nem, még van remény:)

2010. okt. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha nem 15 éves vagy, akkor tudnod kell, hogy mit akar.

ha idősebb vagy, akkor próbálj meg érettebben gondolkodni.

Beszélgess vele, kérdezgest, és figyeld meg, hogy milyen az életfelfogása.

Abból rögtön meg fogod tudni, hogy mit akar.

2010. okt. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Bocsi, de én nemigen vennék komolyan egy magadfajta csajt...:S
2010. okt. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!