Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tegyem jóvá ha játszottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem jóvá ha játszottam vele de nem akarok semmi komolyat és ezzel megbántottam?

Figyelt kérdés

30 alattiak vagyunk,napi kapcsolatban.

Én nemrég szakitottam sok év után,még túl friss,nem vagyok képes újba kezdeni.De ő kedves volt,szépeket mondott,és egyebek,amiktől nagyon el voltam szokva,igy tetszett a dolog,bár többször elmondtam hogy senkitől semmit nem akarok.

Egyszerre alakult ki baráti bizalom és vonzódás.

Érzékenyebb tipus,nehezen is nyilik meg,túlzottan beleélte magát.Én maxmimum szexkapcsoltra vágynék,ő többre,ezt meg is beszéltük,elég őszintén mindenről.


Megbántottam a visszautasitással,roszul érzem magam emiatt,nem tudom mit tehetnék.A napi kapcsolat munkából kifolyólag továbbra is fenn áll,bár ettől függetlenül se szeretném és ő se hogy ne legyen meg az a bizalmas "viszony" köztünk.

Annyira rossz látni hogy miattam szomorú,úgy megölelgetném,de már semmit nem merek,mindent csak túlgondol:(

Mit csináljak hogy egyszerre maradjon meg a jó kapcsolat de ne is szenvedjen emiatt?

N


2011. júl. 12. 09:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

-ettől függetlenül se szeretném és ő se hogy ne legyen meg az a bizalmas "viszony" köztünk.


Szeretnéd vagy nem, ha van benned egy cseppnyi jó érzés iránta, akkor meghúzod a határokat és nem bizalmaskodsz. Elhiszem, hogy neked jó lenne, meg az is, hogy ő igényelné, de csak azért, mert abban reménykedik, hogy meggondolod magad. Ha nem küldöd el egyértelműen és végleg, nem egyszer bántottad meg, hanem tízszer, százszor, ezerszer fogod. Azzal tudod jóvátenni, ha ezt nem várod meg.

2011. júl. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Egyértelműen kifejtettem hogy semmi olyan nem lesz köztünk.

Elvileg tudomásul is vette,vagyis gyakorltilag is,de ettől még nem lesz jobb

2011. júl. 12. 09:41
 3/21 anonim ***** válasza:
69%

Szemét vagy ugye azt tudod??Elhúzod előtte a mézes madzagot annak ellenére hogy te mondtad hogy nem lehet semmi...

De azért még is csak engedtél a csábításnak valamilyen szinten ha azt vesszük,hiába mondtad hogy nem lehet köztetek semmi,de te ennek ellenére játszottál vele tovább!

Ez nagy szemétésg és remélem egyszer ezt vissza kapod!

Egy lány régebben ugyan ezt játszott el velem és vagy 2-3 hónapig udvarolgattam neki a semmiért és a végén közölte hogy még sem akar semmit,csak jól esett neki hogy valaki kicsit fényezi!Hát köszi szépen!Nem érdemled meg azt a srácot úgy hogy mond meg neki szépen és kérjél tőle bocsánatot,és remélem talál egy újat aki ezt meg becsüli benne!Te meg ásd el magad jó mélyre!Idiota pi.csa

2011. júl. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Kezdetektől tudta hogy semmi olyat nem akarok,amikor megismert még kapcsolatban voltam.

Olyan mézesmadzag sosem volt,nem hitegettem sosem,csak kifejeztem hogy eléggé vonzónak tartom.Ő meg től beleélte magát sajnos.

Átlag pasi felfogja hogy ok,húzzuk egymás agyát,de ebből semmi nem lesz,ő nem ilyen,nem tudtam.


De ami volt már nem lehet visszacsinálni,nem a lebaszás érdekel,hanem hogy mit csináljak

2011. júl. 12. 10:11
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Ja és meg egy kérdés?!Ha tudtad hogy semmi olyan nem akarsz tőle!!Akkor mi a büdös francért engedted közel magadhoz,ha ezt tudom akkor még flörtölni sem flörtölök...

Csak játszottál vele és eszköznek használtad hogy te jobban érzed magad a bőrödben és legyen aki kicsit fényezzen,de utána már a másik nagy ívben le van sz@rva,játszottál az érzéseivel és ez a legundoritóbb dolog már ne is haragudjál!

Amikor te azt mondtad hogy nem lehet semmi köztetek,akkor onnantól kezdve nem kellett volna tovább húznod az agyát!

Most megalázva érzi magát és be csapva,plusz még egy helyen dolgoztok,biztos jó lehet neki ez így.

Remélem már bocsánatot kértél legalább minimum!!!?

2011. júl. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Átlagosan gondolkodó pasi nem vette volna komolyan.

De ő nem átlagos.


Rengeteget beszélünk azóta is,erről is,kismilliószor mondtam neki hogy ezt nem akartam,szándékosan nem bántanám,nem ezt érdemli :(

2011. júl. 12. 10:16
 7/21 anonim ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 10:11


Hogy mit mondjál?Nem tudom!Elég kellemetlen helyzet ez úgy hogy fogalmam sincs mivel én még nem csináltam ezt senkivel...

Úgy hogy nem tudom!

Ez nem leb@szás hanem csak közöltem hogy ez undoritó dolog amikor valaki ezt csinálja!

Egyébként meg te is be ismerted hogy játszottál vele,nem tudom miért vagy azon meg lepődve ha az ember ezt mondja!

Amúgy meg valószínűleg azért is tetted fel a kérdést mert bűnösnek érzed magad,ha tiszta lenne a lelkiismereted akkor ezen nem kellene agyalnod,mindegy tanulságnak jó volt...

Hogy mit csináljál??Nem tudom mivel nem voltam még ilyen helyzetben,majd megenyhül és szép lassan el felejti hogy valaki csak szórakozott vele,addig meg hagyd békén és kérjél bocsánatot!

2011. júl. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Amúgy mennyi idős vagy??
2011. júl. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Bocsánatkérés megvolt,többször is.


csak a továbbiakban nem tudom hogy lesz,úgy hogy a bizalom és a barátság megmaradjon,ezt szeretné (én is)

Csak valahogy át kellene vergődni ezen az időszakon

2011. júl. 12. 10:29
 10/21 A kérdező kommentje:

25 vagyok

de perpil hülye 16 évesnek érzem magam...

2011. júl. 12. 10:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!