Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyat akar vagy csak meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyat akar vagy csak meg akar húzni?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit akarhat tőlem. Pénteken együtt voltunk buliba táncoltunk meg minden. Nagyon aranyos volt. Elmentünk inni fizetett 4 pálinkát 2 nekem 2 magának. utána vett még kólát nem hagyni hogy én fizessek. Adott nekem cigit is mert az enyém benn maradt a kocsiban. És amikor táncoltunk adott egy puszit a számra. Nem tudtam hova tenni a dolgot. Vége lett a bulinak megyek ki a kocsihoz jön utánam és kérdezte h kap.e egy puszit mondom persze adtam neki egyet az arcára és akkor mondta h ö nem oda kér. És akkor vissza hajolok és adott egy szájra puszit. És 2 hét múlva szombatra meghívott házibuliba.

Nem tudom sajnos h csak egy könnyű vérű csajt jelentek akit ágyba akar vinni vagy komolyan gondolja?! Szerintetek? Lécci segítsetek. egész nap ezen gondolkodtam

Anyum ma pont azt kérdezte h csak barátok vagyunk.e mert h lehetne több is mert neki szimpatikus. De én meg nem akarok megint belefutni egy olyan kapcsolatba ahol a pasi csak megd*gni akar. szerintetek?


2010. okt. 5. 18:39
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
miért?:O:O
2010. okt. 5. 19:41
 12/15 anonim ***** válasza:

1. Meg akar dugni mert tetszel neki.


2. A jeleket levehetted, hogy érdekesnek talál e téged! Mert ha igen akkor többet is akar.


3. A belsődet nem akarhatja még mivel ne mismer, de megdugni már meg akarhat mert a külsődet látta és az bejön neki!


4. Ha téged nem érdekel a szex akkor úgy közelíts! A fiúkat érdekli! Ezt a nézőpont különbséget már ha van, tartsd szem alőtt!

2010. okt. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Miért nem?Mert nem szeretnék beleesni abba a hibába, hogy komolyan veszek egy olyan csajt, aki buliban így elvan a pasival, utána találkoznánk,jól ellennénk, kezdenék bele szeretni, aztán meg kiderülne, hogy más pasikkal is ezt műveli! XD:D...De ha jobban belegondolok, ez szinte semmi ahhoz képest, amik lenni szoktak(mármint, amit te csináltál a pasival)...Hát,nem tudom..elbizonytalanítottál egy kicsit.Végülis ha normális vagy, nem hül_ye, adsz magadra, és nem fűvel-fával típus,akkor szerintem komolyan vennélek... vagy neeeeeem tudom:DXD így látatlanba elég nehéz megmondani.
2010. okt. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

10-06 20:39


Ha meg fűvel-fával típus, akkor meg nem akarnád meghúzni mi?!!! Na persze!!!!

2010. okt. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 juhlaci válasza:
A kérdés az ,hogy te szeretnéd-e, hogy megd.gjon?
2010. okt. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!