Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kaptam semmit a barátomtól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kaptam semmit a barátomtól szülinapomra. Hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés

Mondta, hogy boldog szülinapot, ettünk egy sütit, és ennyi. Ne értsétek félre, nem vártam volna semmi komolyat, de valami apróságnak örültem volna, pláne, hogy ő a saját születésnapjából azért elég nagy felhajtást szokott csinálni. Már előtte egy héttel mondogatja, hogy lesz neki, én gondoltam is rá, és a süti mellé idén pl. kapott egy elég drága parfümöt, amit szeret.

Nem az árról van szó egyébként, egy cserepes virág is jó lenne, tényleg csak valami apróság, hogy gondolt rám. Meglepődtem, 3 éve vagyunk együtt, az előző két szülinapomon nem ez volt. Mostanában igaz, sok dolga van a munkája miatt, de akkor sem esett olyan jól.

Nektek is rosszul esne? Mit tennétek a helyemben?


2023. febr. 28. 13:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
Kuka.
2023. febr. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%

Kuka.

Ő már kifelé tart ebből a kapcsolatból.

2023. febr. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon rosszuk esne és komolyan beszélgetnék vele, mert ez felvet pár kérdést. Mármint valami nagy gond tüneteként fognám fel. De adnék neki lehetőséget magyarázatra és vagy megoldásra
2023. febr. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
Sokat nem jelentessz neki,ettől a kapcsolattól sokat ne várj....
2023. febr. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%

Most majdnem legyaláztalak, de így, hogy a sajátjára jut kapacitása, így igen, töményen paraszt húzás. Ő már kifelé tart, laposodik, elhidegül, stb. Legalább egy tetves, nyálas programra vinne el, vacsival.


Ha én nem tartom fejben az megint más, olyan szinten szarok bele, hogy néha azt sem tudom kapásból, hogy én hány éves vagyok.


F/30 körül.

2023. febr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy mikor van, tehát nem arról van szó, hogy elfelejtette. Oké, sütit is kaptam, de mégis :(
2023. febr. 28. 13:55
 7/22 anonim ***** válasza:
15%

Azért ez alapján kukázni egy kapcsolatot...:D


Készített sütit és gyanítom együtt ettétek meg stb. Minőségi együtt töltött idő.

Akinek nem az ajándék a szeretetnyelve az vért izzad ajndáékvásárlás kapcsán, és mivel általában kapni sem szeret annyira, nem is érzi fontosnak a dolgot.


És lássuk be, egy parfüm sem épp az az ajándék amitől aztán úgy hanyatt kell dobnia magát az embernek. Mármint oké, a szappanhoz képest előrébb van, de nem sokkal.


Szerintem lehet érdemes lenne leülnötök és megvitatnátok ki hogy viszonyul az ajándéktárgakhoz, szeret-e adni és szeret-e kapni.

Illetve hogy mi a pasid számára az ideális szülinapi ünneplés, részei-e egyáltalán az ajándékok.

Sokan vagyunk ugyanis akik az ajándékozást csak valami szükséges rossznak tekintik, bővne többet ér ha egszerűen összeül a szeretteivel és együtt töltenek pár órát egy asztalnál beszélgetve, minthogy kapjon egy akármilyen drága ajándékot.


Ha meg kiderül hogy számára nem fontosak az ajándékok, kifejezheted, hgoy sázmodra viszont igen és te ebben tudod érzékelni azt, hogy törődik ilyenkor veled. Nincs ebben semmi rossz, az ajándék az egyik szeretetnyelv, pont annyira jó, mint a minőségi idő vagy a szívességek, stb... Csak ismerni kell a másik igényeit és aszerint kifejezni a szeretetünket.

2023. febr. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%

3 év után meghívlak egy sütire, mert ez a szeretetnyelvem? Ne már.

Nem úgy tűnik, hogy a hapsi vért izzadt az ajándékvásárlással, mert egy kókadt kankalint nem vitt haza. Cserébe a parfümért, ami szerinted nem nagy szám. Szerintem meg de.

2023. febr. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Cukrászdában voltunk, nem ő készítette.

Persze, a parfüm sem olyan extra, nem is így akartam beállítani, de én legalább tudom, hogy az a kedvence, és örülni fog neki.

Inkább az a része esik rosszul, hogy amikor az ő szülinapja közeleg, már előre kérdezgeti, hogy mit kap, stb, szóval ő is várja..

2023. febr. 28. 14:03
 10/22 anonim ***** válasza:
67%

7es vagyok, egyébként ha visszagondolsz két dologra, hogy néztek ki?


1. AMikor a saját szülinapját szervezte, min volt a hangsúly? mi volt a nagy tervezés? Mennyire tett említést az ajándékokról vagy ilyesmi és mennyire volt fókuszban az együtt töltött idő?


2. A te süzlinapod ünneplése hogy nézett ki? Csakúgy odaadta sütit azátn annyi, vagy volt tartalmas időtöltés?


3 év nem sok, ha belegondolunk nincs 10 olyan alkalom sem amikor ilyen ajándékozós ünneplős dolog van, szóval alig van lehetőség megismerni a másik igényeit ezt illetően, ráadásul a legtöbben nem is besézlnek róla 20 év után sem:D Szóval van bőőőven lehetőség elmenni a másik mellett figelmetlenül. Nincs ebben semmi tragédia, puszátn meg kell tanulni figyelni, megismerni a másikat stb. Erről szól eg ypárkapcsolat, nem?

2023. febr. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!