Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 hónapja volt a szülinapom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónapja volt a szülinapom, a barátomtól semmit nem kaptam még. Joggal esik ez rosszul nekem?

Figyelt kérdés

Együtt lakunk. Azt mondta, hogy boldog szülinapot. Tehát végülis nem felejtette el. De ideje is lett volna bemenni a városba hogy vegyen valamit, pénze is van. Mégsem kaptam semmit egyáltalán.

Mit gondoltok erről? Ti csináltatok már ilyet? Veletek volt már ilyen? Nem vagyok neki fontos már azért nem érdekli ez? Emlegessem neki, vagy az ciki lenne? Hagyjam inkább annyiban? Mit tegyek?


2014. aug. 21. 09:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hagyd, majd vesz máskor
2014. aug. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
te szoktál venni neki valamit amikor neki van?
2014. aug. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jogosan esik rosszul. Azért 1 szál rózsába igazán nem halt volna bele, mellé mondjuk egy bonbon, ami nem fogja őt szegénnyé tenni... Eltelt 1 hónap... Most már szerintem hagyd, mert csak a veszekedés lenne belőle
2014. aug. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hagyd ha emlegeted az olyan követelőzősen hangzik majd máskor vesz neked...
2014. aug. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ui igaz egy desszertbe nem halt volna bele
2014. aug. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én szoktam neki venni, ő is vett eddig nekem mindig... ezért is nem értem most mi a gond. Csak rosszul esik hogy ennyire nem érdekli. Mert tényleg bármelyik nap elmehetne és vehetne nekem valamit.
2014. aug. 21. 10:09
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem most már hagyd, várd meg a következő eseményt, amire illik ajándékot venni és ha arra se vesz, akkor hozd fel, h a születésnapodra se kaptál tőle semmit és erre se, te úgy érzed, h valami baja van...
2014. aug. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ebből is látszik, hogy mennyire gyarló az ember. Miért kell ajándék? Ennyire muszáj? Én nem várom el senkitől se, hogy ajándékot vegyen nekem. Nem felejtette el, pont. Örülj, hogy valaki ott van melletted! Nem elég nagy ajándék? Nem tudod értékelni a mindennapokat!
2014. aug. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De itt nem az ajándék a lényeg, hanem hogy nem érdeklem egyáltalán, ha még annyira sem volt képes, hogy egy csokit vegyen.
2014. aug. 21. 11:00
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem cirkuszolnék miatta, csak mikor neki van szülinapja tőlem se kapna semmit, nem bosszúból de ha ő így fogja fel gondolom ez neki a normális.
2014. aug. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!