Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőként mi a jobb, ha bevállalo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként mi a jobb, ha bevállalok egy gyereket a párom kedvéért, vagy ha elhagyom a páromat?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs, mit csináljak. Sosem akartam gyereket, nőként ez nagyobb teher is, de a párom nagyon szeretne. Elmondása szerint ő megalkudna azzal, hogy ne legyen gyerekünk, de nem szeretném, hogy ötvenévesen bánja meg, mert mióta összejöttünk (nyolc éve), tudom, hogy ő a jövőben akart gyereket. Én már megismerkedésünkkor mondtam, hogy nekem ki van zárva, és már úgy jöttünk össze, hogy nem bánja, inkább engem választ, mint valaki mást aki szül is neki.


De mostanában kezdem érezni rajta, hogy ő változatlanul egyre jobban szeretne gyereket, ahogy öregszik, az én érzéseim pedig nem változtak. Viszont a páromat változatlanul nagyon szeretem, és szerintem összeomlanék, ha el kéne hagynom. De nem szeretném elvenni a gyerek lehetőségét tőle, van esély, hogy a saját gyerekemet szeretni fogom és boldog család leszünk, ha közben még a terhesség gondolatától is a hideg ráz? Ti mit tennétek ebben a helyzetben?



2023. márc. 3. 22:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%
Nem vallalnek gyereket, o pedig nagyfiu, el tudja donteni, velem marad-e igy is vagy sem. Nem ertem, mit kell martirkodni.
2023. márc. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
81%

Ha a terhesség a baj, akkor orokbefogadas

Ha meg azt hiszed hkgy gyerek nelkul elhagy akkor bajok vannak

2023. márc. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem hagy el. Nem akarom, hogy úgy tekintsen vissza az életére évek múlva, hogy ő mennyire gyereket akart, amit elfojtott magában, szerintem ez nem olyan egyszerű neki sem, hogy "nagyfiú, el tudja dönteni".
2023. márc. 3. 23:08
 4/27 anonim ***** válasza:
11%
Szulhecc neki nyugodtan, a sajat gyerekedet szeretni fogod, a terhesseg szar de a parod segiteni fog benne, vallald be
2023. márc. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
7%
Már úgyis öregek vagytok hozzá...
2023. márc. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
99%
Alapelv: semmit nem vállalunk be pusztán a másik kedvéért.
2023. márc. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Én semmiképpen nem mennék bele.
2023. márc. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
20%

Fogadj orokbe egy helyes kigyurt 16- 17 eves fiukat. Az neveloszuloi poszt es barmikor visszskuldheted,ha tiszteletlen stb.


Nem lesz neked faraszto,nem kell oltoztetni meg etetni,szoptatni,sem kisergetni az iskolaba se sportedzeseire. Mar majdnem felnott,csak a szereto csaladra van szuksege.


Nalunk is ez lesz a megoldas. A kisgyerekek terhetol mi is tavoltartjuk magunkat.


N

2023. márc. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
82%

Ugyan ez nálam is, párom szereti a gyerekeket nagyon, és azt mondja talán akar is a jövőben, ha már meglesz a saját házunk, de még ő sem biztos benne, de szerintem szeretne majd biztosan később. Én viszont nem. Igazából én is nagyon félek/féltem tőle, hogy én fogom tönkretenni az életét, de nagyon sokat beszéltünk erről, és az érzéseinkről a témával kapcsolatban, és azt mondja mindig, hogy nem bánja, ha később szeretne és én még akkor sem, mert szeret annyira, hogy ez ne érdekelje.

Nem tudhatod mit hoz a jövő, én is úgy vagyok vele, hogyha ez a vágy nagyon erős lesz benne, akkor elengedem, ha eljön az idő, de szülni biztos nem fogok, mert az szembe menne az életcélommal. Egyelőre ezt az aggodalmam félretettem már, és lesz ahogy lesz, vagy ahogy lennie kell a végén.

Te is ezt tudod tenni majd ha úgy alakul. Azt, hogy szülj a kedvéért azt nem ajánlom, ne élj olyan életet, amit nem szeretnél, mert nagyon meg fogod bánni. Mondjuk nyilván benne van a pakliban az is, hogy bekattan az "anyai ösztön", és rájössz arra, hogy az anyaság a világ legnagyobb bulija számodra, de ezzel nem érdemes kísérletezni ha a nem felé hajlasz, mert egy gyerek nem egy tárgy, amit csak simán feldobhatsz a marketplace-re, ha úgy döntesz nem kell.

Beszélgessetek az érzéseitekről sokat, én azt tanácsolom, legyetek nyitottak egymással ezzel a témával kapcsolatban (is).

2023. márc. 4. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
37%
En ezert javasoltam a neveloszuloseget. Ha nem birja,visszakuldheti az illetot. Nem kenyszeritik ra.
2023. márc. 4. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!