Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőként mi a jobb, ha bevállalo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként mi a jobb, ha bevállalok egy gyereket a párom kedvéért, vagy ha elhagyom a páromat?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs, mit csináljak. Sosem akartam gyereket, nőként ez nagyobb teher is, de a párom nagyon szeretne. Elmondása szerint ő megalkudna azzal, hogy ne legyen gyerekünk, de nem szeretném, hogy ötvenévesen bánja meg, mert mióta összejöttünk (nyolc éve), tudom, hogy ő a jövőben akart gyereket. Én már megismerkedésünkkor mondtam, hogy nekem ki van zárva, és már úgy jöttünk össze, hogy nem bánja, inkább engem választ, mint valaki mást aki szül is neki.


De mostanában kezdem érezni rajta, hogy ő változatlanul egyre jobban szeretne gyereket, ahogy öregszik, az én érzéseim pedig nem változtak. Viszont a páromat változatlanul nagyon szeretem, és szerintem összeomlanék, ha el kéne hagynom. De nem szeretném elvenni a gyerek lehetőségét tőle, van esély, hogy a saját gyerekemet szeretni fogom és boldog család leszünk, ha közben még a terhesség gondolatától is a hideg ráz? Ti mit tennétek ebben a helyzetben?



2023. márc. 3. 22:57
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
70%
Ugyanez volt nálunk! Dobd fel, hogy írjon alá egy házassági szerződést, amiben deklarálva van, hogy amennyiben, gyerekszülés után elhagy, a gyerek 10 éves koráig, nem csak gyerektartásra vagy jogosult, hanem asszonytartasra is! Es mindjárt vidamabban dobod fel a karriered.
2023. márc. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
0%

Terhesség: Szerintem, ha csak ettől féksz ennyire, 1-2 alkalom pszichologus sokat segithet. Egyrészt, ravezetne, hogy menne e a dolog, vagy rávezetne, hogy egyaltalán nem menne! Ha ezek után sem szeretnél, inkább ne vállald be! Szerintem...


11 es voltam

2023. márc. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
0%
Hát, ha az ember megy 40 fele korban, és netán valakivel osszeismerkedik akin látja, hogy ebbenpartnere lenne és mev be is jön amúgy neki akkor sztem simán lelecel a másikhoz. Erős oszton ez sokaknal
2023. márc. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
76%
Nem értem ha ez már az elején kiderült, miért húzzátok egymás idejét?
2023. márc. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Akik azt tanácsolják, legyen nevelőszülő:

Egyrészt, az egy szakma, el kell végezni a képzést.

Másrészt, a "ha megunja/nem megy/stb a gyerekkel" részhez azért odaírnám, hogy az árva gyerekek sem játékbabák. Undorító, hogy sokan csak szimulációs kísérletként hivatkoztak rájuk.

2023. márc. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
92%
Tudható, hogy miért nem akarsz gyereket? Azt gondolom ha belemèsz egy olyanba amitől a hideg is kiráz, kárt okozol magadnak, a babának a párodnak.
2023. márc. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
51%
Gondolj arra, hogy a baba megérzi még a méhben, ha az anyja nem kívánja. Később ez benne marad a tudatalattijában. Majd ha kamaszkorban nem tudod, hogy miért depressziós a gyerek, gondolj vissza erre.
2023. márc. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
92%
Ha bevállalod a gyereke, és a pasi elhagy, a gyerek veledd marad, így jobb az egyeedüllét.
2023. márc. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 7 év után ez volt az egyik szakító indok.

Jobb is hogy szétmentünk 🙂 Amúgy többnyire minden rendben volt .

2023. márc. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%
19: én is ezt mondtam 25-30 fele ezt könnyen megigeri meg. 40 fele mar nehezebb. Ha netán vmelyik nő ismerős meg akarja szerezni a faxit, akkor kB sztem elég azt a kártyát bejatszania, hogy, ő is családot és gyerekeket akar. Ha emellett meg jól is néz ki sztem nyert ugye van.
2023. márc. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!