Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj részemről,hogy több,mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj részemről,hogy több,mint 2 éve ismerek egy nőt, és azt momdtam neki,hogy a szex által szeretem meg jobban? Mindig így működtem, sok idő kellett. A nő szeret engem, en meg a szexben egyre többet és többet várok tőle. Viszonozni nem nagyon

Figyelt kérdés
szoktam, tudom,akarom, ez nekem ilyen érzelmi dolog. Másokkal sikerült, hogy sokáig szexeltunk ,évekig és elkezdtem jobban kötődni.
2023. márc. 5. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bajnak nem baj, csak ne csodálkozz, ha a nő elmenekül.
2023. márc. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez te vagy, vagy a csajod?:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

Az ilyen embernek le kéne vágni a farkát, megetetni a kutyákkal, aztán hagyni egyedül megrohadni.

Amúgy nekem nem baj, messziről elkerülöm az ilyen elmebetegeket.

2023. márc. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked nem baj, hogy az értelmesebb, önbecsüléssel rendelkező nők, ha egy csöpp eszük van, szóba sem állnak veled ez után, akkor engem ugyan nem zavar🤷
2023. márc. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

Miért hulyited mindkettőtöket?

Nem fogsz belé szerelmes lenni úgyse.

2023. márc. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy valamire való nő simán talál magának olyan férfit, aki tökéletesen kielégíti az ágyban szerelem nélkül is.. miért nem okoz neki örömet? Neked nem öröm a kölcsönösség a szexualitásban?
2023. márc. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!