Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire lennél kiakadva ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lennél kiakadva ha a párod azt csinálná folyamatosan h ha lát egy szép nőt vagy a munkája által beszél vele pár szót és ő amint hazaért fbon egyből rákeres?

Figyelt kérdés
Megnézi a fényképeit, ez csak nekem tűnik úgy mintha nem érne be velem? Vagy ez teljesen normális dolog?
2022. okt. 10. 06:17
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Hat ez nagyon gaz. Engem zavarna, bár biztos nem most kezdte ezt el csinálni, hanem a kapcsolat elején is ilyen volt.
2022. okt. 10. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Így igaz.
2022. okt. 10. 06:19
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Annyira hogy ráadnám a kabátot.
2022. okt. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9%
Ebbe nincs semmi. Minden kollégávalbezt csináljuk, aztán mind házasok vagyunk. Annyi a különbség hogy mi nem várjuk meg hogy hazaérjünk
2022. okt. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Volt barátom csinált ilyeneket hogy barmelyik nőről ha beszéltem rohant a facre.


Egyszer kiprobáltam ezt kitalált névvel is azt is elkezdte keresni lóhalában.

Én meg kifejeztem mélységes lenézésem hogy tiszta szánalom vagy, vérig aláztam.

Akkora balhé lett belőle hogy tőle nem vártan még lement alpáriba is "k.ssoljál" meg ilyeneket mondott.


Sok egyéb velem szemben(egy páejával szemben)aljas dolga miatt is kidobtam egyszerüen. Meg is utáltam hogy milyen ember ez.

2022. okt. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen "Legyen b*i a maci" helyzet. Nem elég neki 1 valaki neki az össze kell, így ez gáz.
2022. okt. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az enyém ezt csinálja, de nem érdekel túlságosan.
2022. okt. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Szánalom.
2022. okt. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmasnak tartom. Ha bárkivel, akivel találkozik, ezt csinálja, még oké. de ha csak a csinos nőkkel... ha fontos lennék neki, ha eléggé tetszenék neki, nem érezné szükségét ennek.
2022. okt. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!