Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik a jelei annak ha egy par...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei annak ha egy par nem illik ossze es ez nem csak egy rosszabb idoszak a parkapcsolatban?

Figyelt kérdés
2023. febr. 16. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ezt nem lehet ennyire általánosítva meghatározni. Talán az, ha nem is akartok változni egymásért, vagy akartok, de nem megy.
2023. febr. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a kapcsolat minden pillanatában, minden vetületében olyan kompromisszumokat kell kötni legalább az egyik félnek, amit képtelen ép lelkülettel elviselni.

Pl. az még nem gond, ha az egyik a pop, a másik meg a rock zenét szereti, ezzel még lehet élni.

De mondjuk ha az egyik csak monogám, a másik csak nyitott kapcsolatban gondolkozik...ilyen esetekben egyértelmű az összeférhetetlenség.

2023. febr. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon szélsőségesen eltérnek a felek világ nezetei, jövő képei, értékei, amelyek szerint élnek, túlságosan gyakran és nagy volumenű dolgokban kell kompromisszumot kötni, soká vita, az érzelmi hullámvölgy…ezek mind jelei annak, hogy a nem megfelelő emberrel vagy együtt.
2023. febr. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mikor már annak szurkolsz, hogy ne kelljen megjavítani. Nálunk voltak rosszabb pillanatok az előző kapcsolatomban, de motivált voltam, hogy megoldjam és ha pár napig nyomasztott is a dolog, utána úgy keltem fel, hogy oké, ma megoldást akarok keresni. A kapcsolat végére viszont kimerültem. Mikor a szakítást fontolgattam és azon agyaltam, hogyan fogom megoldani külön az életem praktikus dolgait, örömmel vegyített izgatottság fogott el. Úgy éreztem magam, mint mikor felvettek egyezemre és azt terveztem, hogy kolis leszek, mennyi klassz dolgot fogok csinálni, mennyi klassz embert fogok megismerni és végre nem kell tekintett lenni a szüleimre. Mikor a párommal kapcsolatban éreztem ezt, akkor tudtam, hogy itt az idő szakítani.
2023. febr. 17. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!