Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet jövője ennek a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet jövője ennek a kapcsolatnak? Van egy srác akivel ismerkedek, nagyon tetszik és sztem én is neki csak neki megvan még a bnője.

Figyelt kérdés
azt mondja h nemsoká szakít vele, és h reméli h addig nem pasizok be! sztetek ez jelent vmit? még nem feküdtünk le, mert én még korainak tartottam és ő ezt megértette?van esélye ennek a kapcsolatnak?
2010. okt. 6. 12:57
 1/6 A kérdező kommentje:
*megértette! nem kérdőjelet akartam.
2010. okt. 6. 13:00
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem értelek, miért kavarsz olyan fiúval, aki foglalt.
2010. okt. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
már nem szereti a csajt, és nekem naon megtetszett nem tudok mit csinálni :S
2010. okt. 6. 13:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Es honnan tudod h nem szereti,mert o igy mondta?na ne vicceljen mar......akkor szakitson mar vegre.....de a masik dolg h ilyen pasikal nem erdemes szoba allni akinek mar csaja van....mert meg lehet h mikor egyutt lesztek akkor massal kezd ki...ugyhogy ez jo pelda.
2010. okt. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50-50 % vagy igen vagy nem, senki sem jövőbe látó.Itt az a kérdés h. miért szakít ilyen nehezen,mert nem akarja megbántani a másikat, vagy még nem döntötte el h. mit akar vagy csak szórakozik veletek
2010. okt. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"már nem szereti a csajt, és nekem naon megtetszett nem tudok mit csinálni :S"


Intő jel. Mi garantálja, hogy ha veled lenne, téged szeretne?

2010. okt. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!