Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van értelme egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme egy kapcsolatnak ha nem vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja vagyunk együtt a barátommal. Ő azt mondja szeret engem de én nem vagyok szerelmes belé. Ezt még nem volt bátorságom bevallani neki. Nagyon aranyos, kedves, és figyelmes srác. Szakítani félek mert ilyent mégegyet nem találnék. De viszont ha vele maradok akkor meg rossz érzésem lesz ezmiatt. Szerintetek ebben a helyzetben mi a jó döntés? Normális válaszokat kérnék!! 18/L
2011. okt. 16. 21:38
1 2
 1/13 Walk With Me ***** válasza:
Hát, ha ismeritek egymást egy ideje és megvan a bizalom, összhang, szexuális vonzalom, akkor talán működhetne, de mindenképpen beszéld ezt meg vele, méghozzá minél előbb.
2011. okt. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ebbe a helyzetben voltam en is. Szakitottam azonnal mert nem akartam hazugsagban elni es jatszadozni vele.Ha azt mondod,hogy ilyet meg egyet nem kapnal akkor nem erdemli meg,hogy egyutt legyel vele es kihasznald. Aztan ugyis megvadolna,hogy hazugsag volt a kapcsolat..ha tobbet huzod. Mondd meg neki,hogy aranyos kedves meg minden es hogy ugy erzed,hogy jobbat nalla nem kapnal de nem vagy szerelmes es szerinted egy kapcsolat sem mukodhet szerelem nelkul. 17/L
2011. okt. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyebkent azt is valaszthatod,hogy varsz. Adsz egy eselyt a kapcsolatnak :) elozo voltam
2011. okt. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts.Inkább most minthogy ha netalántán összeháuasodtok akkor váljatok el.Fiatal vagy,még találhatsz 100 pasit.
2011. okt. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
SZAKÍTS!
2011. okt. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme szerelem nélkül.
2011. okt. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az, hogy rendes, csak még egy ok, hogy ne hitegesd. Nem ezt érdemli.
2011. okt. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
én így nem járnék vele.
2011. okt. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
egyre rosszabb, főleg ha kimondod(/kimondjátok) magatokban hogy nem vagy(tok) szerelmes(ek)
2011. okt. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Öt éves kapcsolatom volt úgy hogy elején kedvelt de a végén itt maradtam nélküle és oda voltam érte egyre jobban ő meg csak játszott ha ilyen akarsz lenni jó úton haladsz szakíthatsz is

DE ELŐTTE ÜLJETEK LE MEGBESZÉLNI A DOLGOT

2011. okt. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!