Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan akadt ki a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadt ki a barátnőm, ha neki nőnapra nem vettem virágot, csak a családom női tagjainak (anyukám, keresztanyám)?

Figyelt kérdés

2023. márc. 8. 15:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Neki miért nem vettél?
2023. márc. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy jogosan.
2023. márc. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%
Persze, sőt, pont fordítva kellett volna. A csajodnak nőnapra, anyukádnak meg anyák napjára.
2023. márc. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen értem, hogy neked ez miért kérdés. Nyilván jogosan. Vagy tojd le az egész nőnapot és ne ajándékozz senkit, vagy akkor mindenki kapjon virágot. A barátnőd is. Sőt, ő főleg, mert anyukád ennek ellenére is szeretni fog, a barátnőd meg lehet a figyelmesség és törődés megtestesülését látja ebben (valahol érthető módon), és aztán azért megy gallyra a kapcsolat, mert úgy fogja érezni, mindenki más előbbre való nála, pedig párkapcsolatban azért nem pont így kéne lennie a fontossági sorrendnek. Legalábbis, én ezt látnám bele, de ugye nem ismerlek se téged, se a barátnőd.
2023. márc. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Engem a miértje érdekel. Pont a barátnőd nem látod eléggé nőnek, hogy felköszöntsd? Ez inkább egy durva sértés.

Azon meg elég jogos megsértődni.

2023. márc. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Mekkora egy suger vagy. xD anyuci pici fiacskaja kicsit felre van nevelve
2023. márc. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Bizony jogosan, ezt elrontottad rendesen.
2023. márc. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Èn nem vagyok a nőnap, valentin nap stb híve.

Viszont ha csak èn nem kapnèk az bizony rosszul esne.

2023. márc. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Detto amit a 8as ir
2023. márc. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%

A "jogos" egy kicsit erős szó, de én maximálisan megértem a barátnőd érzéseit.

Ha te nem tartod a nőnapot, az egy dolog, de az hogy tartod a nőnapot, csak vele nem foglalkozol, az elég gáz.


Ha valamilyen különleges okból pl annyira nincs pénzed, hogy neki nem tudtál egy szál virágot sem venni, (ezért önmagában nem ítélkezem, volt olyan karácsony a családban, amikor só meg bors volt az ajándék, mert mindenki éhezett kb) akkor legalább megköszönthetted volna egy rajzolt csokorral, vagy pár vadvirággal, vagy egy szép verset mondhattál volna neki.

2023. márc. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!