Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan akadt ki a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadt ki a barátnőm, ha neki nőnapra nem vettem virágot, csak a családom női tagjainak (anyukám, keresztanyám)?

Figyelt kérdés

2023. márc. 8. 15:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha senkinek nem vettél volna, akkor nem lenne jogos, de így, hogy csak neki nem vettél, így ez sértő.
2023. márc. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Már ne is haragudj,de 1 ökör vagy.
2023. márc. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg jogosan akadt ki.
2023. márc. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Miert kerdés ez neked? Nemcsak bunkó, de hülye is vagy.
2023. márc. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
87%

A megkülönböztetés miatt jogosan.

Én sohasem tartom a nőnapot. Senkinek. Szoktam félhumorosan mondani:alkotmányellenes valakit a neme miatt megkülönböztetésbe részesíteni. Komolyra fordítva, nekem visszataszító, hogy valakit azért köszöntünk, amitől nem tehet, nem változtathat meg, nem kell semmit tennie ahhoz, hogy fenntartsa ezt az állapotot. Ennyi erővel köszönthetnénk a kék szeműeket, meg a 40-es lábúakat is. :)

Meg azután el kellene dönteniük végre a nőknek, hogy emancipálodni akarnak-e, vagy megmaradni a régi időkben... Az nem megy, hogy mindenben egyenlő jogúak akarunk lenni a férfiakkal (ami szerintem helyes), de azért engedjetek előre, adjátok fel a kabátot, köszöntsetek nőnapon. :)

2023. márc. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Leveltetu ***** válasza:
100%

Baszki papa...ezt elkurtad...nem kicsit...nagyon....ezert evekig vezekelni fogsz...


En nem tartom sem a nonanpot sem az anyak napjat sem a semmi ilyen cukormazas viragos nyalifali unnepet...


DE...


2 gyerek utan, 1lany 1fiu.... akkor veszek viragot a lanyaimnak (ertsd felesegem es lanyom) amikor csak akarok fuggetlenul hogy van e valami "unnep" vagy nincs. Szeretik es ertekelik is.


Attol eltekintve, hogy en nem tartom ezeket a napokat, akkor is veszek nekik viragot, hogy ne erezzek magukat elhanyagolva, mert a szomszed kapott vagy a sulistars kapott...


Szoval igen...egy gyoker vagy, hogy pont annak a nonek nem vettel viragot aki szamit az eletedben a legjobban... (mert gondolom nem anyadat veszed majd felelsegul)

2023. márc. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

#16


#15 vagyok. Én tavasztól őszig szinte hetente veszek virágot a feleségemnek, de nőnapon/közelében soha. Engem nagyon irritál ez az ünnep.

Mondtam a feleségemnek:szívesen letudok minden kötelező virágvásárlást a nőnapon, de akkor ezzel egy évre vége is a dolognak... Azt mondta, inkább maradjunk a többé-kevésbé rendszeres virágvásárlásoknál. :)

2023. márc. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!