Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak akik kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akik kapcsolatban vannaki mit szólnak ehhez? Ha egy imseretlen ismerős lány, rájuk mosolyog a buszon?

Figyelt kérdés
ismeretlen ismerős néha látják egymást...2naponta-de nem beszélnek:)
2010. okt. 6. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Ki lát kit? Ki ismeretlen és ismerős? És hány éves a kapitány?
2010. okt. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet rájuk mosolyogni:D
2010. okt. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A részletek nem olyan fontosak;) Szerintem ennyiből is lehet egy választ ide pötyögni. :) kösszi
2010. okt. 6. 16:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Sok csajra mosolygok, és sokan vissza is mosolyognak. Busszal viszont nem járok. A kapitány egyébként 42 éves.
2010. okt. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

az én barátom minden ismerős csajra mosolyog, leáll velük beszélgetni, nyálaskodik és minden csaj azt hiszi, hogy bejön a pasimnak

és ha szakítanánk tuti felszedné az egyiket.

ezért mosolyog mindegyikre, hogy "talomban" tartsa őket

2010. okt. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, lehet azt hiszi mosolygós vagy!
2010. okt. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Még nem mosolyogtam rá.. Mert megtudtam hogy van barátnője. Megtegyem vagy sem? Férfiak ezért kérdeztem hogy Ti mit szólnátok.
2010. okt. 6. 17:26
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát én a barátomról tudok csak nyilatkozni.

Ha bámulja egy csaj, jön panaszkodni, hogy mi a francért vigyorgott rá az a csaj a buszon, amikor csak látásból ismerik egymást. Őt például irritálja, pedig előtte nem volt ezzel problémája.

2010. okt. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!