Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Van egy ismerős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy ismerős lány aki nagyon tetszik nekem, de nem tudom hogy kerülhetnék közelebb hozzá.

Figyelt kérdés
Van egy ismerős lány (egy. Hallgató), Szegeden lakik, én BP-i vagyok.1 évvel vagyok idősebb nála.2 éve találkoztunk egy konferencián, amit részben én szerveztem. Azóta tavaly volt egy hasonló konferencia, ott is találkoztunk. Azóta nagyon tetszik nekem. Van egy külföldi gyakorlati lehetőség, amelyre segitettem neki kijutni, néhány hete érkezett haza onnan. Már a kiutazása előtt is találkoztunk 2-3szor BP-en, vittem neki virágot, örült is neki, de még nem történt semmi konkrét udvarlás terén. Nagyon szeret tanulni. Chatelünk is majdnem minden nap, de nincs bennem a bátorság, hogy rákérdezzek, hogy szivesen járna-e velem. Ha egymást hivjuk telefonon, mindig 40-50 percet beszélünk, nagyon jól el tudunk beszélgetni. Szerintem nincs barátja, szüleitől külön él (másik városban tanul). Mit tehetek, hogy közelebb kerüljek hozzá? Köszönöm előre is a válaszokat.25ffi
2009. júl. 2. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd el egy konkrét randira,és erre utalj is h te randinak szánod.Ha nem sikerülne,akk meg kérdezd meg tőle h ő mit gondol rólad,tetszel-e neki??Vagy inkább barátként tekint rád?Sok sikert!!(=
2009. júl. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne azt kérdezd meg, járnátok-e, hanem azt, hogy van-e barátja, és ha nincs, akkor hívd el randizni. Eddig elég keveset találkoztatok, ha elmentek együtt valahová, majd kialakul, ne félj. Kitűnik, hogy kedves vagy, figyelmes, jóindulatú. Menni fog ez^^ Szorítok!
2009. júl. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. júl. 3. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!