Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsájtható a “félrelépés”...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtható a “félrelépés” ha az alatt az idő alatt külön voltunk?

Figyelt kérdés
Pici babánk is van.. 3 hónapja szakítottunk, ő volt mással, vagy másokkal, csak egyről tudok. Én csak csókig jutottam egy sráccal mert nem voltam képes többre. Jelenleg mindent helyre akar hozni stb.. szerintetek van ertelme meg ennek igy?
2023. márc. 11. 12:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Ha szakítottatok, akkor nem lépett félre.
2023. márc. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
ha nem voltatok együtt akkor nem félrelépés!
2023. márc. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
igen tudom, pont ezért kérdeztem így, viszont ha ujra osszejovunk az nem lenne furcsa?
2023. márc. 11. 12:18
 4/14 anonim ***** válasza:
34%

Sz'al kiélte magát, vagy nem jött több alany össze szexre, vagy párkapcsolatra és most jó leszel neki ismét te, mint ingyen puncus, akit ugyanúgy elhagy, vagy megcsal mint előtte?

Szerény véleményem szerint azt amit nem lehet nem kell erőltetni hiába van kisbaba.

Attól, hogy külön lesztek/vagytok még segítőkész, támogató apa lehet.

Nem lenne jobb inkább egy ideig szinglinek lenni és összeismerkedni olyan férfival, aki szeret és tisztel, elfogadja a gyermeked?

Mondjuk ha a külön idők alatt a "párod" nem törődött a gyermekével, akkor most úgy őszintén szerinted fog a későbbiekben? Szerintem akinek többet ér a pncik kergetése, mint te és a gyereke az nem érdemel meg újabb esélyt, mert nem szerelmes, mert ha gubanc lesz ugyanúgy megteszi, amiben most vagy főleg úgy, hogy elnézted neki...

2023. márc. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
27%
Megpróbáltátok külön, nem ment. Miért lenne furcsa újra összejönni?
2023. márc. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Azt kell kielemezni hogy miért szakítottatok, mert annak bizony volt oka.

A megcsalás már csak a vége volt az egésznek, de miből indult ki az egész szakítás ez lenne a lényeg.

Mert azzal hogy te megbocsájtod a félrelépést azzal az eredeti probléma (amiért szétmentetek) nem fog megszűnni. Ha ez az eredeti gond nincs orvosolva akkor újra csak szakítás lenne a vége.

Pl: ha annyira eltérő a személyiségetek hogy nem tudtok együtt élni (ez sok mindent magába foglal pl: értékrend, közös célok, életmód, gyereknevelés, munkához való hozzáállás stb) akkor tök mindegy hogy elnézed e hogy kivel feküdt össze a másik fél, akkor sem tudjátok majd együtt menedzselni az életeteket.

2023. márc. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
39%
Még lesznek ilyenek a későbbiekben, sőt egyre több. Kilépőt vesz a kapcsolatból megkúr pár nőt aztán visszahízelgi magát. Nehéz eldönteni, mert teherbe kettyintett téged is, de nincs rá garancia, hogy mást nem fog. Ha van anyagi biztonsági, akkor lehet jobb nektek külön és keresel egy másik férfit, aki elfogad gyerekestől.
2023. márc. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%

Azért ez jó!

Szakít, elmegy kicsit digi-dugizni, aztán onnan folytatja a korábbi kapcsolatot, ahol abbahagyta. Te tényleg ilyen buta vagy? Végül is, megéri! Majd mindig mikor rájön, hogy uncsi vagy már, félrerak X időre, aztán ha kiélte magát, újra elővesz.

Velem ezt egyszer próbálták eljátszani. Szakítás után az ex össze akart szedni annyi nőt, amennyit tudott. Mellékes, hogy egyiknek sem kellett. Aztán, mikor a sikertelen akciók urán vissza akart jönni, jó nagyot koppant. Elutasítottam, és hagytam, hogy más udvaroljon.

2023. márc. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%
Pontosan melyikőtök szakitott és miért?
2023. márc. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a pasas, csak úgy írta, hogy közösen, vagy egyetértett vele, mert látta, hogy hajthatatlan...

De nem is ez a lényeg, hanem az kérdező, hogy te csak csókolózni tudtál 3 hónap alatt valakivel, mert szereted ő meg kefélt ki tudja mennyi nővel, mert nem szerelmes beléd.

Aki szeret téged az nem szakít elsősorban, vagy ha mégis, akkor szenved, bánkódik.

Itt annyi van, hogy visszakullogott, mert nincs több jelölt szexre vagy kapcsolatra.

"Ha nincs ló, jó a szamár is!" alapon jó lennél EGY IDEIG újra te, DE ha akad valaki, aki zöld utat ad neki simán megcsal és ha szerelmes lesz valakibe nyugodtan útilaput ad a talpadra (megint).

Legyen önérzeted és eszed, helyette inkább a picire koncentrálj és arra, hogy a gyerektartást fizesse.

2023. márc. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!