Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Küzdenétek ezért a kapcsolatért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Küzdenétek ezért a kapcsolatért?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, nagyjából 1 éve együtt is élünk. Nagyon szeretem őt, boldogok vagyunk és ha vége lenne a kapcsolatunknak az lelkileg nagyon kikészítene engem, mert szerelmes vagyok belé. Anno nehezen indult a kapcsolatunk, mert mikor megismertük egymást ő akkor jött ki egy bonyolult és nehéz kapcsolatból, nagyon szerette a lányt és ez fordítva is igaz volt elvileg, de nem működött a dolog. A lány szerette szórni a pénzt és sok mindent másképp láttak ezért lett vége köztük. Amikor megismertem a barátomat sokat mesélt a lányról meg úgy az egész kapcsolatról, mert akkor még fogalmunk se volt arról, hogy mi valaha együtt leszünk. Mondta, hogy az ágyban tökéletes és jó a humora, nagyon pozitív személyiség és ami a leginkább megfogta benne a barátomat, hogy nagyon szereti a focit és ez egy közös pont volt. Rég került már szóba ez a lány köztünk, de múlthét vasárnap a semmiből előkerült, mert volt valami angol meccs és valami 7-0ás eredmény lett aztán emiatt írt rá a csaj. Hát, én elég szépen kiakadtam és kértem, hogy tiltsa le, de nem tette viszont néhány üzenet után nem is írt neki vissza. A héten elég sokat beszélgettünk erről, mondta a barátom, hogy őt már nem érdekli az exe, nem is érti miért írt rá stb. Erre most nem rég látom, hogy nagyon pötyög a telóján és kérdeztem kivel beszél? Először el se akarta mondani, de végül kinyögte, hogy a lánnyal és azt is, hogy most ő írt rá, állítólag megint egy meccs miatt. Meg is mutatta és tényleg a fociról meg valami 11-esről beszélgettek, de engem ez akkor is bánt. Millió barátja van, akivel beszélhetne ezekről, miért az exével kell? Elkezdtünk vitatkozni és olyanokat mondott, hogy szeret engem meg jó szerinte is a kapcsolatunk, de felkavarta, hogy írt neki a lány meg, hogy még hatással van rá.

Nagyon rosszul esett, de én emiatt nem akarom eldobni a 2 évünket és gondolkozom, hogy írok a csajnak és nem hagyom annyiban, hogy ő most így nyomulni kezdett. Közben viszont elég gáz, hogy ma a barátom írt neki és lehet, hogy olyan pasiért nem is kár, akit vinni lehet. Ti mit tennétek ebben a helyzetben?


2023. márc. 11. 17:04
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
24%

Liverpool-Manchester 7:0 volt.


És igen, ha szurkoló csaja volt, akkor titkon visszasírja. Ezért is mondom, hogy nem való nőknek a foci!


Dobd.

2023. márc. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Eldobni két évet, de milyen két év ez?? Nem szerelmes beléd a párod ez egyértelmű, nem is lesz, ezt sajnálod annyira eldobni?
2023. márc. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Szeret engem ebben biztos vagyok, mai is mondta, hogy eszében sincs se szakítani, se újra kezdeni az exével. Csak akkor nem értem miért írogat neki. A hülye foci miatt így belehabarodni egy csajba, nem is értem mi olyan nagy szám abban, hogy szurkoló.
2023. márc. 11. 17:11
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

"Olyan pasiért nem is kár, akit vinni lehet".


Szerintem is így van! A legnagyobb valószínűséggel ez már helyrehozhatatlan lesz, ha ennyire közös pont a foci.


Ki hány éves ebben a történetben? Mert azért ez is számítana...

2023. márc. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
A barátom és az exe 27, én 25 éves vagyok és ők 4 évet voltak összesen együtt, de az utolsó 1 évben már inkább ilyen se veled, se nélküled dolog volt. Ja, és a csajnak is van pasija szóval nem tudom mit akar a barátomtól.
2023. márc. 11. 17:16
 6/37 anonim ***** válasza:
18%

Hát igen, sejtettem. Elég fiatal korosztály, még tulajdonképpen "alig túl a nagykorúságon".


Meghatározó tényező: a családi szocializáció (szülői minta,) valamint a testvér(ek.) Az ex hölgy milyen környezetből jön? A barátod?


Te milyen - persze még minimális - élettapasztalattal rendelkezel a felsoroltakat illetően?


A "csak úgy ráír" eléggé furcsa körülmény. Rejtett testbeszéd jelzés, flörtölési szándék. Vagy akár az sem...


Hogyan és milyen körülmények között ismerkedtetek meg a barátoddal?


Ha tehetek egy óvatos észrevételt: sajnos még egyházi körülmények között is elég sok a különböző "istenképpel megáldott" férfi-nő barátság - hát még valamilyen szintű vallásos kapcsolat nélkül...

2023. márc. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

"Elkezdtünk vitatkozni és olyanokat mondott, hogy szeret engem meg jó szerinte is a kapcsolatunk, de felkavarta, hogy írt neki a lány meg, hogy még hatással van rá."

Tudod mit mondok neked? Én nem mernék rá fogadni, hogyha a csaj csettintene egyet, akkor nem lenne ott egyből.

Itt az történt, hogy rá írt a csaj, erre elkezdődött az irkálás, mert vissza írt neki. Aztán örlődött "ne írjak, írjak? Áh írok" Aztán már ő írt rá magától.

De ki is mondja, hogy nagy hatással van rá. Na és ebből mi következik? Hogy lehet egy idő után nem csak a foci lesz a téma... Elkezdenek nosztalgiázni, aztán a többit tudod.

Az meg, hogy te rá írsz a csajra. Minek??? A barátod is ugyanúgy írogat neki. Ha valaki nem akar írogatni valakivel, akkor nem ír. Senki nem kényszerítette rá, magától írogat neki. Itt felkavaródtak a régi dolgok. Ha nem írt volna a csaj, akkor is látszik, hogy vannak benne érzések. Ha nem lenne, akkor nem mondana ilyet, hogy nagy hatással van rá. Idő kérdése volt. Lehet, hogyha meglátta volna pl valahol, akkor meg ő írt volna rá a csajra. Ez eléggé megalázó helyzet. Olyannal együtt lenni, aki úgy nyilatkozik, hogy felkavarta stb

Hát figyelj én elengedném. De ezt te tudod, te mit tudsz tolerálni mit nem. Ott kezdődik a gond, hogy itt nem neked kell rá írni a csajra, hogy mit képzel magáról stb. Hanem eleve a hapsikádnak kellene ezt lerendezni. De nem rendezi le, mert ő neki ez nem teher. Ez neked teher csak. Ő elírogat vele vígan. Amúgy te addig mit csinálsz? Lesed, hogy írogatnak?

2023. márc. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Aki szerelmes valakibe arra nincs hatással az exe és úgy amúgy senki sem a szerelmén kívül.
2023. márc. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
9%
Bevallotta hogy hatassal van ra. Csinaljatok probaszAkitast 3 honapra. Ha visszajon, folytassTok.
2023. márc. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
58%
Meg szereti, hianyzik neki. Sajnalom. Engedd el. Ha faj,ne rogton. Elobb te is kacsingass ki, irkalj pasiknak.
2023. márc. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!