Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti küzdenétek még ezért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti küzdenétek még ezért a kapcsolatért?

Figyelt kérdés

Párommal már több, mint 5 éve együtt vagyunk. Pár havonta tudunk találkozni, mert ő külföldön él és egyetemre jár. Az utóbbi időkben viszont fokozatosan, de kezdett bennem megfakulni a dolog. Nehezen megy a kommunikáció amióta mester képzésen van, vannak napok, hogy egyáltalán nem beszélünk. Eleinte nagyon zavart, de ha fel mertem hozni, mindig én jöttem ki belőle rosszul, hogy ő elfoglalt meg otthon is befogják ezt meg azt csinálni a ház körül (egyelőre még otthon lakik) és nincs ideje meg hát mennyire ideges és stresszes. Ezt meg is értem, de azt már nem, hogy egy pár percet sem képes rám szánni egy nap... Anno minden olyan jól működött, szerettük egymást és terveztük a közös jövőt... de én már semmit se tudok és kiüresedtem, nem érzem már azt, mint annak idején. Legutóbb mikor találkoztunk, ölelésen kívül semmi se esett jól amit szóvá is tett, de azt mondtam ez csak átmeneti. De már látom nem az. Annyira bánt a dolog, minden jól ment, boldogok voltunk és ez mind mintha a semmivé vált volna egyenlővé. Ő azt mondja szeret még. Ti mit tennétek a helyemben? Annyira ki vagyok készülve, egy űr van bennem ami nagyon fáj...

26/N ő 24/F



2018. nov. 23. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyen kapcsolat...??? Ez nem az már rég.

Engedd el, és legyél boldog.

Csak az idődet vesztegeted.

2018. nov. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem beszéld meg vele.Legyél te is kicsit megêrtőbb hisz azt ìrod kemény időszakot él a tanulmányai miatt.Pont az ilyen keményebb időszakok edzik meg a kapcsolatokat:)


Azt az időt pedig amit együtt töltötök próbáljátok minél tartalmasabban és romantikusabban csinálni

2018. nov. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Te már tudod jól, hogy mit akarsz.


Csak mindenhonnan megerősítést vársz. Noss én is azt mondom, hogy ennek annyi.

2018. nov. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mondd ezt el neki! Mondd el, hogy nem érzed számára olyan értékesnek magad mint régen, hogy szeretethiányod van, szeretnéd ha éreznéd, hogy igenis törődik veled.

Ha ezt elmondod, és tényleg szeret, akkor nagyon össze fogja kapni magát, mert rájön, mennyire magadra hagyott.

2018. nov. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy párkapcsolatban mindenkinek kéne, hogy legyen pár perce a másikra egy nap. párperc, ami csak a kettőtöké.
2018. nov. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26 N 24 F Naná h nem mükődik...
2018. nov. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Távkapcsolat nem kapcsolat. (Elnézést mindenkitől, de ez hosszú távon tarthatatlan)
2018. nov. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nagyon sok mindenen keresztül mentünk, ezért se könnyű lépni. Egyébként én ezeket már elmondtam neki kivéve a kiüresedést, mert arra azt hittem el fog múlni. Próbáltam vele megbeszélni, hogy úgy érzem elhanyagol, megértem, hogy elfoglalt, de akkor sem dobhatja be csak úgy a másikat a sarokba mint egy játékot, hogy majd akkor elővegye amikor neki tetszik... Mindig én lettem a rossz mert én miért nem értem őt meg stb. Egy idő után már nem is mondtam rá semmit. Amikor pedig végre tudunk beszélni, előfordul hogy chatelés alatt órákra csak úgy eltűnik. Ezt is szóvá tettem már de akkor is én voltam a szemét...
2018. nov. 24. 12:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Én lépnék, megmondanám neki mit érzek, és hogy nekem ez így nem jó, ha nem változtat vége. 5 évig meg még ki tudja meddig várni valakire mégis hogy gondolja? és még neki áll feljebb. Az amikkel hárit csak kifogás... Nem vagyok abban se biztos, hogy csak te vagy neki....Tartsd magad többre....."A fél megoldást ne fogadd, egészet akarj és egészet adj " /Ady/
2021. ápr. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!