Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanál a barátoddal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál a barátoddal azért, mert. (? ) (többi lent)

Figyelt kérdés
Kevesebbet keres, vagyis minimálbért, Te pedig 100 e ft-on felül és okosabb lennél?
2010. okt. 6. 17:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Ez kizáró ok a szerelemben, vagy mi?!
2010. okt. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél ilyen öntelt :) Attól mert kevesebbet keres, még lehet rendes ember, ez nem attól függ!

És nem biztos, hogy okosabb vagy csak azt hiszed :P

2010. okt. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Szerintem én nem.....bár lehet ebből később összetűzések lehetnek...
2010. okt. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Kicsit rosszul érezném magamam minden 10-én ha így történne, nem tudom miért de vhogy én így gondolom.
2010. okt. 6. 17:39
 5/27 A kérdező kommentje:

Akkor szerintem a 2. félre értette. Nem a párom keres roszabbul, hanem én. S eddig úgy néz ki h ő is az okosabb.


3. : én is épp ezért gondoltam előre ezzel a dologgal.

2010. okt. 6. 17:40
 6/27 anonim ***** válasza:
Kérdező, te milyen nemű vagy?
2010. okt. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
ffi.
2010. okt. 6. 17:41
 8/27 anonim ***** válasza:

Én is sikeresen félreértettem.

"Akkor szerintem a 2. félre értette. Nem a párom keres roszabbul, hanem én. S eddig úgy néz ki h ő is az okosabb."

És most ki akar szakítani?

2010. okt. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

attól mert kevesebbet keres, lehet hogy kétszer annyit dolgozik mint te és még azt is lelkiismeretesebben csinálja...

az meg hogy okosabb vagy?! ez objektív ha kitöltöttetek egy azonos IQ tesztet, szubjektív ha csak úgy érzed. Lehet az általános intelligenciád magasabb,de biztos vannak olyan dolgok amikben Ő tud többet.

bár egy ilyen kérdés feltevése után nem biztos, hogy a barátod a kevésbé okos.

először döntsd el, hogy miért vagy vele egyáltalán?! az esze miatt kezdtél el vele járni, a pénze miatt vagy magáért az ember miatt?

2010. okt. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
csak a férfiúi büszkeséged sérti, de nem, én nem szakítanék ezért.
2010. okt. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!