Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavar hogy a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar hogy a párotok nem beszél magyarul?

Figyelt kérdés

A feleségem és a családja csak angolul tud. Eleinte nem zavart, én folyékonyan beszélem a nyelvet.

Viszont ök a családommal nem tudnak kommunikálni. A szüleim nem beszélnek angolul, csak a tesom egy kicsit és van 1-2 unokatesom aki tud angolul és ennyi.

Mindig nekem kell forditanom és nem is tudom öket egyedül hagyni mert nem tudnak kommunikálni. A telefonos fordito is sokszor hülyeségeket fordit. Anyám volt kint nálunk és mindent nekem kellett forditani. A feleségem 1-2 szot tud csak, a szülei viszont semmit.

Néha belegondolok hogy milyen jo hogy a tesom párja magyar, nincs gond a kommunikacioval.

Mondom, én folyékonyan beszélek angolul, szoval nem azzal van a gond hogy én nem érteném a feleségemet és a szüleit.

Mikor haza megyünk és találkozunk a barátaimmal akkor a feleségem csak ül és néz mert nem érti a vicceket, a szovicceket meg le sem lehet forditani.

Ti az ilyen dolgokat hogyan kezelitek?


Egyik unokatesom férje is külföldi de ök ritkán mennek együtt haza, viszont a srác tanulgat magyarul.


2023. márc. 12. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem, legalább nem érteném mit beszél
2023. márc. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Miért nem tanul az egyik angolul, a másik magyarul? Problem solved, right?
2023. márc. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Engem zavarna. Az, hogy a család nem érti meg, az nem. Az minden esetre nem eshet neki jól, hogy a te otthoni barátaiddal amikor van, csak ül némán és bambul.

Engem személy szerint azért zavarna, mert szeretem a nyelvünket. Nem vagyok nagy hazafi, nem valami übernagy nacionalistát kell elképzelni személyemben, csak egyszerűen szépnek és változatosnak találom a magyart, amit szeretek használni még akkor is, ha hibákat vétek benne.

2023. márc. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Siman eldumál a párom mindenkivel h en forditok
2023. márc. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Volt már külföldi barátom, és nem zavart hogy nem beszélt magyarul.
2023. márc. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Én is jól beszélek angolul, de valahogy párkapcsolatra csak magyar anyanyelvűt tudok elképzelni.Nem tudom, nekem a magyar nyelv a lelkem egy része.Mély kapcsolatot csak így tudok elképzelni, hogy magyarul kifejezve, gondolkodva éljük meg közösen.Már ez önmagában zavarna, tehát én ezért is nem keresnék soha külföldi párt.
2023. márc. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Magyarul is alig tudok mas nyelven meg makogni sem , ulnek egymas mellett mint 2 farönk.
2023. márc. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem zavarna, nem jönnék össze olyan emberrel. Folyékonyan beszélek angolul, de rémesen idegesítő lenne mindig idegen nyelven beszélni. Meg bárhova megyünk, nekem kéne neki tolmácsolni, az orvosnál, hivatalban, boltban, stb. Családommal, barátaimmal nem tudnák összeülni és kötetlenül beszélgetni, mert ott lenne valaki, aki nem ért semmit. Én meg nem akarok mindent elmagyarázni.
2023. márc. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!