Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ahhoz,ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ahhoz,ha a párotok ellenkező nemű kollégájának egy párnát ajándékozna, amin egy tájkép van és a következő felirat szerepel: "A barátok olyanok, mint a csillagok, nem mindig láthatjuk őket, de mindig ott vannak velünk".Ha párotok kapna?

Figyelt kérdés
Az is érdekelne, hogyan reagálnátok,ha a párotok kapna ilyen ajándékot az ellenkező nemü kollégájától?

2023. márc. 15. 18:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Mióta ismerik egymást? Már előtted is kollégák voltak? Miken mentek át együtt?


Jó lenne ezeket tudni, hogy eldöntsük, hogy hisztérika vagy vagy hajtják a pasid. :)

2023. márc. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Semmit nem szólnék hozzá. Barátok adhatnak ilyet egymásnak. A páromnak lehet barátja.
2023. márc. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2 éve kollégák, előtte nem ismerték egymást, mi 16 éve vagyunk együtt.
2023. márc. 15. 18:21
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
En meg nem lattam olyan hogy ferfi baratkozna olyan novel aki nem jon be neki. Volt ferjem us amugy baratkozott nokkel melohelyen, de kizarolag szep fiatal nokkel, akiket dugott is volna. Meg veletlenul se rondabb oregebb novel. Amugy valas utan kiderult hogy megcsalt es osszejott az egyik lanybarattal akire eskudott hogy csak barat.
2023. márc. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 harebell ***** válasza:
100%
Én ebben az ajándékban semmi olyat nem látok, ami miatt illetlen/tolakodó lenne párkapcsolatban élő személynek adni vagy tőle kapni.
2023. márc. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

Én is kaptam ilyen szöveggel bögrét, de én 10en plusz éves barátoktól...képek is vannak rajta.

2 éves munkatársaktól kicsit fura..

N 31

2023. márc. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom. Én annyira nem örülnék ha a párom ilyet kapna, de aztán eszembe jutna, hogy akit vinni lehet, azt vigyék nyugodtan, én azzal csak jól járok :D
2023. márc. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hàt nem kicsit furcsállnám ezt a nagy barátkozósdit. Én gyerekkori barátomnak se csinàltattam épp ilyen személyes cuccot, nem hogy két èv Munkahelyi ismeretség után.

Én elèggé paranoias vagyok és ezek után tuti hogy picit jobban utána járnék ennek a barátságnak, de egyelőre nem féltékenykednék előtte.

2023. márc. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Háát nem egyszerű ezt megítélni. Ismerni kellene a körülményeket, meg a 3. félt aki kapja/adja az ajándékot. Ha Te ismered és úgy gondolod, hogy megbízhatsz benne, akkor nincs min aggódnod, szimpla kedvesség. Ha viszont nem ismered, vagy tudod a 3. félről, hogy a korábbi munkahelyi kapcsolataiban már előfordult, hogy viszonyba kezdett az ellenkező nemű baráttal, akkor szerintem készülj fel, mert nagyon nem mernék arra fogadni, hogy még egy év múlva is együtt lesztek a pároddal. Sajnálom, azért drukkolok Neked.
2023. márc. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kedves gesztus. Mi bajod evvel?
2023. márc. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!