Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek milyen minta/felir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen minta/felirat legyen páromnak a boxeralsóján?

Figyelt kérdés
Boxeralsót szeretnék neki venni, de nem tudom hogy milyen felirat kép vagy minta kerüljön rá.. Van tippetek? lehet vicces szöveg, kép..
2012. ápr. 30. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
hello kitty
2012. ápr. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Choc_ice ***** válasza:
100%

Én egyszer láttam egy olyan boxer alsót amin csak egy kígyó volt a szöveg pedig : kint a kicsi bent a nagy :D

szerintem ötletes :)

2012. ápr. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
"Itt élet KisJancsi.."
2012. ápr. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
azt így nehéz elmondani mert nem mindenkinek egyforma ízlése van .de ne legyen virágos meg ilyen tipikus kínai mintás hanem legyen valami egyszerű minta rajta meg nem tom milyen szint szeret , ez sok mindentől függ
2012. ápr. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hu hát énse gondoltam ilyen virágos valamire, hanem egy kis képecske. vagy vlami.. de hát ebben sem tudok dünteni. amugy a kék színt szereti :)
2012. ápr. 30. 13:08
 6/6 anonim ***** válasza:
van rengeteg minta , ami kék lesz abbol választ ki a legszebbet vagy legszebbeket képekkel kis figurákkal vicces figurákkal meg ilyenek . menni fog ügyes vagy:)
2012. ápr. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!