Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kedjek bele egy szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kedjek bele egy szakításba úgy hogy ne bántsam meg a másikat?

Figyelt kérdés

Hosszú ideje együtt vagyunk mondhatom már ezt így 9 évnél.

Viszont egyre inkább csak azt érzem hogy nem kellene együtt lennünk.

Nem tudom már eldönteni ennek mennyi köze van a családjának és annak hogy szinte minden ismerősömnek már gyereke van attól akivel van.

Itt jön az hogy nekünk még nincs és nem is terveztük mert ő "nem gondolkodik ennyire előre"

33éves leszek párom 34 szerintem nem sokat kellene már "gondolkodni"

Az a baj az utóbbi években egyre inkább nem érzek semmit tehetetlen megszokott kapcsolatnak érzem de nem érzem hogy szerelem lenne.

Velem van a baj?

Próbálok vele kedves lenni de már néha ez is nehéz vicc az h nem vitázunk nincs ordibálás sem.. csak egyszerűen ennyire semmi az egész.

Mikor szóvá tettem h unalmas a kapcsolat annyi volt a válasz ő mit csináljon? találjak ki valamit majd és akkor azt csináljuk. Annyira nem ment annyira egyoldalú kapálózásnak éreztem h nem találtam ki semmit..

Lett egy kutya idő közben amit nem igazáb értettem miért jó nekünk de lett.

És durván azt éreztem h nem ilyen életet akarok..

De nem tudom h mondjam ezt úgy h ne bántsam meg ..hazudozni nem akarok nincs értelme.



2023. márc. 16. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.


"A szerelemnek múlnia kell, és ha múlik akkor fájnia kell, hogy érezd mennyit ér, míg tart, míg él."


Ez a műfaj ilyen. Ha nem szar a szakítás, akkor valójában a kapcsolat volt az.

2023. márc. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Röviden tömören kozben öddzepakolsz és mész
2023. márc. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Aztán jön az a kellemetlen időszak amikor még együtt laktok de szakítottatok.


Ahogy az első mondta, ha nem fáj nem volt jó kapcsolat.

2023. márc. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
"Üdvözöllek a "kidob-lakban". Egy vendégünk van: TE!" :D
2023. márc. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fájdalmat nem lehet, de nem is kell mindenáron megúszni. Nyilván fájni fog, még neked is, mert megszoktad, az elmúlt 9 évedet vele töltötted. Korrektnek kell lenni, nem kedvesnek. HA nem szereted, az idődet vesztegeted vele, akkor lépj.
2023. márc. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Meg probalj meg programokat csinalni.


Ez nrm rossz kapcsolat. Ne hagyd veszni. Gyereket meg lehet otokbe is fogadni vagy nagxobb gyerek neveloszuloje kenni 45-50 evesen.


Menjetek el futdobe,buliba,szinhazba,setalni,piknikezni.

2023. márc. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki ezt a kérdést, szerintem ez nem bántó, és itt szépen összefoglaltad, nem tudom, élőben össze tudnád-e foglalni ilyen jól; mert ezekről nehéz lehet beszélni akár.
2023. márc. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En mondjuk nem orulnek, ha a parom idegenekkel beszelne ki a kapcsolatunkat. Szerintem ne mutasd meg neki.
2023. márc. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!