Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két éve annak, hogy belebetegs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két éve annak, hogy belebetegszek a szakításba? Lesz ez valaha jobb?

Figyelt kérdés
2014. jún. 15. 17:47
 1/7 BlackSword ***** válasza:
Amint abbahagyod az önsajnáltatást, és elengeded, IGEN...
2014. jún. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Igen lesz... Nekem 3 év volt mire túl tettem magam az exemen... Az idő mindent megold :)
2014. jún. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lesz :) én is akkor lettem túl mikor megtalaltam a mostani párom aki egy csoda. Csak ennek az a titka h bár fáj a szíved nyitottnak kell lenni, legalabb esélyt adni az uj probalkozoknak. Nekem se az első probálkozó lett megfelelő. (Es nekem is pont 2 év kellett :) )
2014. jún. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lépj túl az önsajnálaton..sosem értettem azokat, akik képesek gyászolni egy nem működő kapcsolatot. Ami nem működik, az nem működik! Lépj tovább és add meg magadnak a lehetőséget, hogy találj egy olyan embert akivel újra boldog lehetsz.


Vagy ússz csak tovább az önsajnálatban...


Én voltam már szerelmes, többször is, volt akivel együtt is éltem, közös életet terveztünk mégis tovább léptem, mikor vége lett. Szar volt, tény, csalódtam is, de rá kell jönni, hogy ami nem megy azt el kell engedni.


Saját magadat fosztod meg a boldogságtól azzal, hogy egy szar kapcsolatot gyászolsz.

2014. jún. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Cöhh... válasza:
Nem.
2014. jún. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Ez nem fog megszűnni, ezzel együtt kell élned. Ha ez megy akkor jobb lesz.

2 alapszabály:

Ne bízz senkiben!

Minden nő gonosz. Ezt jegyezd meg.

2014. jún. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen ha befejezed a hisztit. Menj el dolgozni.
2014. jún. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!